Dorost U-19 SK Hořovice – Domažlice

Report

Na 3.kolo divize dorostu s Domažlicemi jsme byli dostatečně namotivováni a chtěli získat 3.výhru. Utkání z naší strany začalo opravdu parádně, hned v 1. minutě si kdo jiný než Čapek naběhl ideálně na přihrávku a bylo to 1-0. Bohužel hned vzápětí jsme před naší brankou nepokryli soupeře a po odrazu jsme si dali vlastní branku. Odpověděli jsme opět rychle ze standardní situace a opět Čapkem na 2-1, no a tím začalo velmi bojovné utkání plné soubojů, nakopávání míčů, vyložených šancí na obou stranách.Ve 24.minutě soupeř srovnal po našem faulu z penalty, aby vzápětí pronikl naší obranou a otočil vedení na svou stranu. Divoký poločas skončil 2-3 s tím, že prakticky 4 branky jsme si vyrobili sami. Do 2.části jsme nastoupili s velkým důrazem a odhodláním zápas otočit.Výsledkem naší snahy byl faul a penalta, kterou při pokusu o dosažení 3 hattricku ve 3 zápase bohužel Čapek neproměnil. V 50.minutě po průniku zprava srovnával na 3-3 Landys a snaha o obrat pokračovala. Nicméně klasicky po našich dalších neproměněných šancích přišel před koncem trest v podobě 4. branky do naší svatyně. Zápasu by asi slušela remíza, ale patří se pogratulovat soupeři, pro příště se poučíme a v Českých Budějovicích zabojujeme o další body.