Kalendář

12:15

TJ Lokomotiva ČB - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

12:15

SK Hořovice - FK Junior Strakonice (Mistrovské utkání U14)

10:00

SK Hořovice - FK Junior Strakonice (Mistrovské utkání U15)

10:00

TJ Lokomotiva ČB - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

16:30

ČLU Beroun B - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

0 - 1

SK Tochovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 1

SK Hořovice - Všeradice (Mistrovské utkání B tým)

1 - 1

SK Hořovice - SK Klatovy (Mistrovské utkání A tým)

2 - 2

TATRAN Senomaty - SK Hořovice (Mistrovské utkání U13)

1 - 2

TATRAN Senomaty - SK Hořovice (Mistrovské utkání U15)

1 - 1

SK Chyňava - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

1 - 0

SK Aritma Praha - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

6 - 1

SK Hořovice - TJ Drozdov (Mistrovské utkání B tým)

1 - 0

SK Hořovice - SK Horní Bříza (Mistrovské utkání A tým)

8 - 3

SK Hořovice - SK SENCO Doubravka (Mistrovské utkání U14)

2 - 4

SK Hořovice - SK SENCO Doubravka (Mistrovské utkání U15)

0 - 1

TJ Sokol Lom - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

3 - 1

SK Hořovice - SK Tetín (Mistrovské utkání B tým)

2 - 1

SK Hořovice - TJ Jiskra Domažlice (Mistrovské utkání U 17)

8 - 1

SKP České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 14)

0 - 3

SKP České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

3 - 3

SK Hořovice - TJ Jiskra Domažlice (Mistrovské utkání U 19)

11 - 0

SK Hořovice - Nový Jáchymov (Mistrovské utkání B tým)

1 - 1

SK Hořovice - FK Komárov (Mistrovské utkání A tým)

0 - 3

SK Hořovice - FK Králův Dvůr (Mistrovské utkání U13)

5 - 0

SK Hořovice - FK Králův Dvůr (Mistrovské utkání U15)

4 - 0

TJ Spartak Soběslav - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 2

SK Hořovice - FK Tachov (Mistrovské utkání U 17)

3 - 2

SK Hořovice - FK Tachov (Mistrovské utkání U 19)

1 - 0

SK Hořovice - SK SENCO Doubravka (Mistrovské utkání A tým)

0 - 3

SK Hořovice - FK ROBSTAV Přeštice (Předkolo MOL CUP A tým)

4 - 2

SK Hořovice - SK Štětí (Přípravné utkání A tým)

1 - 4

SK Hřebeč - SK Hořovice (Přípravné utkání A tým)

2 - 1

SK Slaný - SK Hořovice (Přípravné utkání A tým)

1 - 4

Slavia Vejprnice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

2 - 1

SK Vyžlovka - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

0 - 6

Slavia Vejprnice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

0 - 0

SK Hořovice - FK Hvězda Cheb (Mistrovské utkání A tým)

5 - 0

Brandýs Boleslav- SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

8 - 0

SK Hořovice - Nižbor (Mistrovské utkání B tým)

2 - 1

Tetín - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

0 - 1

SK Petřín Plzeň - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

0 - 3

SK Hořovice - ČLU Beroun (Mistrovské utkání U 17)

0 - 0

SK Hořovice - ČLU Beroun (Mistrovské utkání U 19)

2 - 0

ČLU Beroun B - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

2 - 1

Králův Dvůr B - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

2 - 3

Junior Strakonice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

3 - 0

Trubín - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

1 - 3

Junior Strakonice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

3 - 0

SK Hořovice - Čechie Kralupy (Mistrovské utkání U 15) kontumace

3 - 2

SK Hořovice - Tatran Rakovník (Mistrovské utkání U 13)

0 - 17

Neumětely- SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

3 - 7

SK Hořovice - WALES (Přátelské utkání U45)

7 - 0

SK Dynamo České Budějovice B - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 3

Sokol Hostouň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

7 - 2

SK Hořovice - Baník Švermov (Mistrovské utkání U 13)

13 - 0

SK Hořovice - Baník Švermov (Mistrovské utkání U 15)

15 - 2

SK Hořovice - Žebrák (Mistrovské utkání U15)

6 - 2

SK Hořovice - Žebrák (Mistrovské utkání B tým)

2 - 0

SK Hořovice - TATRAN Sedlčany (Mistrovské utkání A tým)

2 - 7

SK Hořovice - Táborsko B (Mistrovské utkání U 17)

0 - 13

ČLU Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 5

SK Hořovice - Táborsko B (Mistrovské utkání U 19)

0 - 6

ČLU Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

2 - 4

SK Hořovice B - FK Liteň (Mistrovské utkání U 13)

2 - 2

SK Hořovice - MFK Dobříš (Mistrovské utkání U 13)

1 - 1

SK Hořovice - MFK Dobříš (Mistrovské utkání U 15)

2 - 0

ČLU Beroun B - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

2 - 3

Sokol Králův Dvůr - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

0 - 2

ČLU Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 0

Aritma Praha - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

2 - 4

Aritma Praha - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 2

FK Komárov - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

0 - 7

Velvary - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 10

Velvary - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

8 - 1

SK Hořovice B - Cembrit Beroun (Mistrovské utkání U 15)

6 - 1

SK Hořovice - Cembrit Beroun (Mistrovské utkání B tým)

0 - 2

SK Slaný - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 4

SK Slaný - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

3 - 1

SK Hořovice - FC Rokycany (Mistrovské utkání A tým)

2 - 5

SK Hořovice - Přeštice (Mistrovské utkání U 17)

3 - 1

SK Hořovice - Přeštice (Mistrovské utkání U 19)

2 - 6

SK Hořovice B - Loděnice (Mistrovské utkání U 13)

8 - 0

SK Hořovice - Sokol Hostouň (Mistrovské utkání U 13)

1 - 1

SK Hořovice - Sokol Hostouň (Mistrovské utkání U 15)

2 - 4

Stašov - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

11 - 1

SKP České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 1

Mariánské Lázně - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

3 - 3

SKP České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

3 - 0

FK Komárov - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

7 - 1

SK Hořovice B - TJ Felbabka (Mistrovské utkání U 15)

3 - 1

SK Hořovice - TJ ČECHIE Nový Jáchymov (Mistrovské utkání B tým)

4 - 2

SK Hořovice - TJ Slavoj Mýto (Mistrovské utkání A tým)

1 - 5

SK Hořovice - SK Petřín B (Mistrovské utkání U 17)

0 - 3

SK Rakovník - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 1

SK Hořovice - SK Petřín B (Mistrovské utkání U 19)

2 - 2

SK Rakovník - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

2 - 1

SK Hořovice B - TJ Felbabka (Mistrovské utkání U 13)

3 - 0

SK Klatovy - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 1

SK Klatovy - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

0 - 5

TJ Drozdov/Tlustice - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U15)

3 - 5

SK Hořovice - Povltavská FA (Mistrovské utkání U 13)

1 - 5

SK Hořovice - Povltavská FA (Mistrovské utkání U 15)

2 - 1

SK Klatovy - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

3 - 3

TJ Drozdov - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

3 - 3

SK Hořovice - Jiskra Domažlice (Mistrovské utkání U 17)

1 - 0

SK Hořovice - Jiskra Domažlice (Mistrovské utkání U 19)

2 - 1

Olympie Zdice - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

3 - 0

SK Hořovice - FK Králův Dvůr (Mistrovské utkání U 13)

6 - 2

SK Hořovice - FK Králův Dvůr (Mistrovské utkání U 15)

11 - 1

SK Hořovice B - FK Komárov (Mistrovské utkání U 15)

1 - 2

SK Hořovice - Neumětely (Mistrovské utkání B tým)

8 - 0

SENCO Doubravka - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

2 - 3

SENCO Doubravka - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 4

Fotbal Zákolany - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 15

Fotbal Zákolany - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

0 - 3

SK Hořovice - SK OTAVA Katovice (Mistrovské utkání A tým)

10 - 3

SK Hořovice - SK Rapid Psáry (Mistrovské utkání U 13)

3 - 1

SK Hořovice - SK Rapid Psáry (Mistrovské utkání U 15)

3 - 4

Chyňava - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

3 - 3

Všeradice - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

2 - 4

SK Hořovice - Lokomotiva ČB (Mistrovské utkání U 17)

4 - 0

FK Přeštice - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

1 - 3

SK Hořovice - Lokomotiva ČB (Mistrovské utkání U 19)

5

SK Hořovice B - Svatá/Broumy (Mistrovské utkání U 13) 5:1

4 - 2

SK Hořovice B - Olympie Zdice (Mistrovské utkání U 15)

14 - 0

SK Hořovice - TJ Karlštejn (Mistrovské utkání B tým)

1 - 2

TATRAN Sedlčany - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 3

TATRAN Sedlčany - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

1 - 0

SK Hořovice - TJ Sokol Lom (Mistrovské utkání A tým)

1 - 6

SPARTAK Žebrák - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

2 - 2

FK Jindřichův Hradec - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

1 - 0

SK Hořovice - TJ Viktoria Vestec (Mistrovské utkání U 13)

4 - 0

SK Hořovice - TJ Viktoria Vestec (Mistrovské utkání U 15)

0 - 2

TJ Zaječov - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

0 - 9

SK Hořovice - SŠ Plzeň (Mistrovské utkání U 17)

10 - 2

SK Hořovice - SŠ Plzeň (Mistrovské utkání U 19)

1 - 3

SK SLAVIA Jesenice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 9

SK SLAVIA Jesenice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

1 - 4

SPARTAK Příbram - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 3

SK Hořovice - TJ SPARTAK Soběslav (Mistrovské utkání A tým)

2 - 3

SPARTAK Příbram - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

8 - 1

SK Hořovice - FK Čechie Kralupy (Mistrovské utkání U 13)

10 - 4

SK Hořovice B - TJ Sokol Bílá Hora (přípravné utkání)

0 - 3

SK SENCO Doubravka - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

3 - 1

SK Hořovice - TJ Malše Roudné (Mistrovské utkání U 17)

3 - 3

SK Hořovice - TJ Malše Roudné (Mistrovské utkání U 19)

1 - 4

SK Hořovice - SK Benešov (Přátelské utkání U 17)

6 - 3

SK Hořovice - SK Benešov (Přátelské utkání U 19)

3 - 0

SK Hořovice - Slavia Jesenice (Mistrovské utkání U 13)

21 - 0

SK Hořovice - Slavia Jesenice (Mistrovské utkání U 15)

7 - 1

SK Hořovice - Zaječov (Mistrovské utkání B tým)

7 - 0

SK Hořovice B - FK Olympie Zdice (Mistrovské utkání U 15)

1 - 10

Nižbor - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

2 - 2

Čechie Kralupy - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 4

SK Hořovice - SKP České Budějovice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 1

Čechie Kralupy - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

3 - 1

SK Hořovice - SKP České Budějovice (Mistrovské utkání U 19)

5 - 2

SK Hořovice B - Nižbor (Mistrovské utkání U 15)

7 - 0

SK Hořovice - Tetín (Mistrovské utkání B tým)

1 - 3

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 5

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

1 - 0

FC Táborsko B - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

1 - 3

SK Hořovice - SK Petřín Plzeň (Mistrovské utkání A tým)

5 - 2

FC Táborsko B - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 7

SPARTAK Příbram - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

2 - 3

SPARTAK Příbram - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

18 - 0

SK Hořovice B - Neumětely (Mistrovské utkání U 15)

1 - 3

SK Hořovice - Trubín (Mistrovské utkání B tým)

0 - 2

SK Hořovice - SK Aritma Praha (Mistrovské utkání U 17)

1 - 4

SK Hořovice - SK Dynamo České Budějovice B (Mistrovské utkání A tým)

0 - 5

SK Hořovice - SK Aritma Praha (Mistrovské utkání U 19)

2 - 5

TATRAN Rakovník - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

17 - 1

SK Hořovice B - Drozdov / Cerhovice (Mistrovské utkání U 13)

3 - 0

SK Hořovice - TJ Slovan Velvary (Mistrovské utkání U 13) - kontumace

17 - 0

SK Hořovice - TJ Slovan Velvary (Mistrovské utkání U 15)

0 - 9

Žebrák - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U15)

2 - 1

TATRAN Sedlčany - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 2

TJ Přeštice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

2 - 5

TJ Přeštice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

2 - 1

Žebrák - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

6 - 2

SK Hořovice - ČLU Beroun (Mistrovské utkání U 13)

12 - 2

SK Hořovice - ČLU Beroun (Mistrovské utkání U 15)

3 - 1

SK Hořovice - SPARTAK Příbram (Mistrovské utkání U 13)

11 - 0

SK Hořovice - SPARTAK Příbram (Mistrovské utkání U 15)

4 - 4

SK Hořovice B - Sokol Králův Dvůr (Mistrovské utkání U 15)

1 - 3

SK Hořovice - ČLU Beroun B (Mistrovské utkání B tým)

2 - 3

MFK Dobříš - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 5

MFK Dobříš - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

1 - 1

SK Hořovice - ČLU Beroun (Mistrovské utkání A tým)

13 - 2

SK Hořovice B - Žebrák (Mistrovské utkání U 13)

5 - 4

Cembrit Beroun - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

8 - 2

SK Hořovice - Slaný (Mistrovské utkání U 13)

5 - 1

SK Hořovice - Slaný (Mistrovské utkání U 15)

2 - 1

Cembrit Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

9 - 2

FC Rokycany - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

7 - 0

Petřín Plzeň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

5 - 3

Petřín Plzeň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 5

Drozdov / Cerhovice - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

3 - 2

FK Hvězda Cheb - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

2 - 0

SK Hořovice - Strakonice (Mistrovské utkání U 17)

1 - 9

Baník Švermov - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

5 - 1

SK Hořovice - Strakonice (Mistrovské utkání U 19)

0 - 15

Baník Švermov - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

8 - 0

SK Hořovice - TJ Stašov (Mistrovské utkání B tým)

2 - 0

Jiskra Domažlice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 8

Sokol Hostouň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

2 - 1

SK Hořovice - Mariánské Lázně (Mistrovské utkání A tým)

1 - 3

Jiskra Domažlice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 2

SK Hořovice B - FK Komárov (Mistrovské utkání U 13)

0 - 9

Felbabka - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

5 - 4

Nový Jáchymov - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

5 - 1

Slavoj Mýto - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

1 - 1

SK Hořovice - SK Rakovník (Mistrovské utkání U 13)

6 - 1

SK Hořovice - SK Rakovník (Mistrovské utkání U 15)

2 - 5

SK Hořovice - SENCO Doubravka (Mistrovské utkání U 17)

0 - 1

SK Hořovice - SENCO Doubravka (Mistrovské utkání U 19)

2 - 2

Felbabka - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 13)

16 - 1

SK Hořovice B - Drozdov/Tlustice (Mistrovské utkání U 15)

2 - 1

SK Hořovice - TJ Drozdov (Mistrovské utkání B tým)

4 - 0

TJ Lokomotiva České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

3 - 0

TJ Lokomotiva České Budějovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

2 - 3

Povltavská FA - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

0 - 3

SK Hořovice - SK Klatovy (Mistrovské utkání A tým)

1 - 4

Povltavská FA - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

5 - 2

SK Hořovice B - Zdice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 9

FK Komárov - SK Hořovice B (Mistrovské utkání U 15)

7 - 2

SK Hořovice - Fotbal Zákolany (Mistrovské utkání U 13)

7 - 2

SK Hořovice - Fotbal Zákolany (Mistrovské utkání U 15)

6 - 0

SK Otava Katovice - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

6 - 0

Neumětely - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

2 - 4

SK Hořovice - SK Klatovy (Mistrovské utkání U 17)

3 - 3

SK Hořovice - SK Klatovy (Mistrovské utkání U 19)

6 - 2

SK Hořovice B - Všeradice (Mistrovské utkání U 15)

5 - 4

SK Hořovice - SK Chyňava (Mistrovské utkání B tým)

3 - 0

Sportovní škola Plzeň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

1 - 15

SK RAPID Psáry - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

1 - 1

SK Hořovice - ROBSTAV Přeštice (Mistrovské utkání A tým)

3 - 3

Sportovní škola Plzeň - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 7

SK RAPID Psáry - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

3 - 1

TJ Viktoria Vestec - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

5 - 1

SK Hořovice - SK Slavia Vejprnice (Mistrovské utkání U 17)

0 - 5

TJ Viktoria Vestec - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

8 - 0

SK Hořovice - SK Slavia Vejprnice (Mistrovské utkání U 19)

2 - 1

TJ Sokol Lom - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

5 - 1

SK Hořovice - TATRAN Sedlčany (Mistrovské utkání U 13)

13 - 0

SK Hořovice - TATRAN Sedlčany (Mistrovské utkání U 15)

2 - 3

TJ Karlštejn - SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

2 - 3

SK Hořovice - SPARTAK Příbram (Mistrovské utkání U 17)

2 - 0

SK Hořovice - SPARTAK Příbram (Mistrovské utkání U 19)

2 - 8

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (příprava U13)

0 - 1

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (příprava A tým)

1 - 2

TJ Malše Roudné - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

2 - 3

TJ Malše Roudné - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

1 - 4

SK Hořovice - FK Jindřichův Hradec (Mistrovské utkání A tým)

8 - 0

ČLU Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 17)

3 - 3

ČLU Beroun - SK Hořovice (Mistrovské utkání U 19)

9 - 2

SK Hořovice - MFK Dobříš (příprava U 13)

3 - 0

FK SPARTAK Soběslav - SK Hořovice (Mistrovské utkání A tým)

1 - 13

ČLU Beroun - SK Hořovice (příprava U 15)

0 - 9

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (příprava U 17)

5 - 0

UNION Cerhovice A - SK Hořovice (příprava U19)

3 - 1

SK Tlustice - SK Hořovice (Přípravné utkání B tým)

1 - 6

TJ Sokol Bílá Hora - SK Hořovice (Přípravné utkání B tým)

2 - 4

SK Hořovice - SK Klatovy (Turnaj Mýto U15)

3 - 2

SK Hořovice - Jiskra Domažlice (Turnaj Mýto U15)

1 - 1

SK Hořovice - SK SENCO Doubravka (Mistrovské utkání A tým)

3 - 2

SK Hořovice - SK Petřín Plzeň (Turnaj Mýto U15)

3 - 3

FC Viktoria Plzeň U15 - SK Hořovice (příprava U 17)

1 - 3

SK Hořovice - Bohemians Praha (příprava U 15)

2 - 5

SK Hořovice - MFK Dobříš (příprava U 17)

4 - 1

SK Hořovice - Přední Kopanina (příprava A tým)

1 - 2

Spartak Příbram - SK Hořovice (příprava A tým)

3 - 3

SK Hořovice - Viktoria Plzeň (příprava U 19)

0 - 3

FK Olympie Zdice - SK Hořovice (příprava U 17)

2 - 1

FK Motorlet Praha - SK Hořovice (příprava A tým)

1 - 1

SK Hořovice - FK Motorlet (příprava U 19)

1 - 5

SK Rakovník - SK Hořovice (příprava U 17)

4 - 2

FK Králův Dvůr - SK Hořovice (příprava A tým)

2 - 3

SK Aritma - SK Hořovice (příprava A tým)

9 - 0

SK Hořovice - FC Rokycany (příprava U 19 hřiště Cerhovice)

8 - 5

SK Hořovice - CU Bohemians Praha (příprava U 13 hřiště Drozdov)

3 - 3

SK Hořovice - CU Bohemians Praha (příprava U 15 hřiště Drozdov)

9 - 0

FC Písek - SK Hořovice (příprava U 17)

5 - 1

FC Písek - SK Hořovice (příprava U 19)

7 - 5

Sokol Hostouň - SK Hořovice (příprava U 15) hřiště Lidice

6 - 0

Povltavská FA - SK Hořovice (příprava A tým)

0 - 6

SK Hořovice - FC Rokycany (příprava U 17)

18:00

SK Hořovice - FC Přední Kopanina 3:1 poločas 2:1

12:00

Meteor Praha - SK Hořovice U19 4:1 poločas 3:1

18:00

SK Hořovice - FK Králův Dvůr (přípravné utkání) - 0:1 poločas 0:0

0 - 0

TJ Viktoria Vestec - SK Hořovice 0:0

0 - 4

TJ Viktoria Vestec - SK Hořovice 0:4 ( 0:1 )

4 - 0

SK Hořovice - FC Táborsko B 4:0 ( 3:0 )

2 - 0

SK Hořovice - FC Táborsko B 2:0 ( 2:0)

1 - 2

SK Hořovice B - TJ Čechie Nový Jáchymov 1 : 2 (0:0)

1 - 4

SK Hořovice - SK Klatovy 1898 1 : 4 (0 : 4)

2 - 4

SK ARITMA Praha - SK Hořovice 2:4 (2:2)

2 - 3

Spartak Žebrák - SK Hořovice B    2:3 (1:1) 

2 - 2

TJ Zaječov - SK Hořovice B    2:2 (1:0)

2 - 0

SK Otava Katovice - SK Hořovice  2:0 (1:0)

6 - 0

SK Hořovice B - Spartak Žebrák   6:0 (3:0)

0 - 2

SK Hořovice - FK Robstav Přeštice 0:2 (0:1)

7 - 1

Starší dorost Hořovice U19 - Starší dorost Přeštice

3 - 0

TJ Sokol Lom - SK Hořovice 3:0 (0:0)

1 - 1

St. Přípravka U10 - Skupina D - Neumětel

2 - 5

4.kolo divize staršího dorostu SKP Č.Budějovice -SK Hořovice

3 - 4

Dorost U-19 SK Hořovice - Domažlice

0 - 1

SK Hořovice - FK Jindřichův Hradec 1910

0 - 2

Tatran Sedlčany - SK Hořovice

1 - 5

Dorost U 19 SŠ Plzeň - SK Hořovice

8 - 1

Dorost U19 vs SK SENCO Doubranka

3 - 2

Dorost U17 vs SK SENCO Doubranka

4 - 0

SK Hořovice B vs FC Freyburg Trubín

9 - 3

Žáci U13 vs Povltavská FA

2 - 3

SK Hořovice A vs SK SENCO Doubranka

2 - 2

Povltavská FA vs Žáci U15

1 - 7

SK Rakovník vs Dorost U19

1 - 0

Povltavská FA vs SK Hořovice A