SK ARITMA Praha – SK Hořovice 2:4 (2:2)

Report

Tým ukázal charakter.

Starší dorost ve středu odehrál odložené utkání na Aritmě,která na tom byla po odehraných kolech podobně jako my.Stejně jako loni jsme odehráli utkání na umělce menších rozměrů,která alespoň v 1.části více vyhovovala domácím.Zápas jsme otevřeli ve skrumáži již v 5.minutě z dorážky Kynclem.Poté nastala dlouhá pasáž,kdy nás kombinačně hrající soupeř dostal na delší dobu pod tlak.Vyústěním bylo otočení 2 brankami na nepříznivý stav 1-2.Naštěstí máme Čapka,který ve 40 min.srovnal na 2-2.Během poločasu proběhl v kabině motivační proslov ,který zřejmě pomohl.Ve 2.části jsme začali být důrazní v soubojích a začali být více nebezpeční.V 50.minutě po faulu na našeho hráče se podruhé v utkání z krásného trestného kopu trefil Kyncl  a v 76 min.po důrazném napadání obrany se individuálně prosadil také podruhé Čapek.Zvládli jsme těžké utkání a udrželi těsný kontakt za vedoucí dvojicí týmů před námi a již se můžeme těšit na další zajímavý souboj tento víkend proti Táborsku B.