Starší dorost Hořovice U19 – Starší dorost Přeštice

Report

Starší dorost se po 2 kolech vrátil v tabulce do trojky nejlepších.

Tuto neděli jsme doma přivítali dorostence z Přeštic,kteří byli před zápasem o příčku nad námi.Soupeř v této sezoně vždy dával rychlé branky a také my jsme již v 8.minutě prohrávali.Nicméně se nám v 18.minutě podařilo srovnat a vzápětí jít do vedení.Od tohoto okamžiku branky stříleli pouze naši hráči.Poločas  díky další brance ve 42. minutě skončil 3-1.Ve 2.části jsme již dominovali a soupeře přejeli 4-0.Tradičně se mezi střelce 3 trefami zapsal Čapek,dále 2 kousky vyrobil Landa a o zbývající účet se postarali Kuška s Vykysalým. V desítce nej .střelců soutěže ,kterou suverénně vede se 13 zářezy Čápa máme již 2 borce :):):) a je potěšujícím faktem,že i obrana funguje v poslední době kvalitně.

Vše můžeme potvrdit příští sobotu na Aritmě,která je na tom bodově stejně jako my.