Starší dorost Hořovice U19 – Starší dorost Přeštice

Starší dorost se po 2 kolech vrátil v tabulce do trojky nejlepších.

Tuto neděli jsme doma přivítali dorostence z Přeštic,kteří byli před zápasem o příčku nad námi.Soupeř v této sezoně vždy dával rychlé branky a také my jsme již v 8.minutě prohrávali.Nicméně se nám v 18.minutě podařilo srovnat a vzápětí jít do vedení.Od tohoto okamžiku branky stříleli pouze naši hráči.Poločas  díky další brance ve 42. minutě skončil 3-1.Ve 2.části jsme již dominovali a soupeře přejeli 4-0.Tradičně se mezi střelce 3 trefami zapsal Čapek,dále 2 kousky vyrobil Landa a o zbývající účet se postarali Kuška s Vykysalým. V desítce nej .střelců soutěže ,kterou suverénně vede se 13 zářezy Čápa máme již 2 borce :):):) a je potěšujícím faktem,že i obrana funguje v poslední době kvalitně.

Vše můžeme potvrdit příští sobotu na Aritmě,která je na tom bodově stejně jako my.

post

4.kolo divize staršího dorostu SKP Č.Budějovice -SK Hořovice

Po smolné prohře v minulém kole jsme vyrazili na nejdelší trasu v soutěži-do Č.Budějovic,kde jsme při vzpomínce na loňský duel nečekali nic jednoduchého.Nicméně oproti minulému víkendu jsme hráli více aktivně,napadali soupeřovu rozehrávku a míč nelítal tolik vzduchem.Výsledkem této hry za 1.poločas bylo vedení ošemetných 2-0 pro naše hráče při stále omýlaném opakování-jasných šancí pro další poklidný průběh jsme měli o hodně víc. A v druhé části se nám to skutečně málem vymstilo. V 53.min.jsme sice zvýšili na 3-0, nicméně soupeř vzápětí stačil 2 brankami zdramatizovat na stav 2-3. Naštěstí se nám okamžitě podařilo opět odskočit o branku ,abychom v 80 min.rozhodli další  trefou na konečných 5-2 z Našeho pohledu. Na brankách se podílel Kuška,dvakrát se trefili Záluský a Landa.

Po 4. odehraném kole trocha statistiky-tým se zatím  pohybuje na průběžném 4. místě,nastřílel nejvíc branek,Čapek stále s 10 zásahy vede tabulku střelců a Landys se díky kartám dostal do 10.nejzlejších hráčů soutěže :((((

V dalším kole přívítáme Přeštice,které momentálně okupují 3.příčku.