SK Hořovice B – TJ Čechie Nový Jáchymov   1 : 2  (0:0)

SK Hořovice – SK Klatovy 1898 1 : 4 (0 : 4)

Sestava : Novák J (46.Březina). – Klimeš(87.Koten V.), Mihálik, Šmíd,Kuchař – Záluský,Mencl(40.Smetana), Mareš (40.Novák M.),Balvín, Bělohlávek (Hlídek) – Mach

SK Hořovice B – Spartak Žebrák   6:0 (3:0)

góly: Kratěna 2, Šlapák, Netrval, Průša V., Dostál

SK Hořovice – FK Robstav Přeštice 0:2 (0:1)

SK Hořovice – FK Robstav Přeštice  0:2 (0:1)

Starší dorost Hořovice U19 – Starší dorost Přeštice

Starší dorost se po 2 kolech vrátil v tabulce do trojky nejlepších.

Tuto neděli jsme doma přivítali dorostence z Přeštic,kteří byli před zápasem o příčku nad námi.Soupeř v této sezoně vždy dával rychlé branky a také my jsme již v 8.minutě prohrávali.Nicméně se nám v 18.minutě podařilo srovnat a vzápětí jít do vedení.Od tohoto okamžiku branky stříleli pouze naši hráči.Poločas  díky další brance ve 42. minutě skončil 3-1.Ve 2.části jsme již dominovali a soupeře přejeli 4-0.Tradičně se mezi střelce 3 trefami zapsal Čapek,dále 2 kousky vyrobil Landa a o zbývající účet se postarali Kuška s Vykysalým. V desítce nej .střelců soutěže ,kterou suverénně vede se 13 zářezy Čápa máme již 2 borce :):):) a je potěšujícím faktem,že i obrana funguje v poslední době kvalitně.

Vše můžeme potvrdit příští sobotu na Aritmě,která je na tom bodově stejně jako my.

St. Přípravka U10 – Skupina D – Neumětel

Dne 13.9.2020 absolvovala starší přípravka vstupní turnaj ve své skupině D v Neumětelích. Turnaj byl poznamenán neúčastí družstva Zaječova, který musel svoji účast na poslední chvíli odvolat, z důvodu velké nemocnosti  v týmu. Přes neúčast části kádru se kluci se svým vstupem do sezóny poprali skvěle a předvedli výborný výkon. V obou zápasech  převedli spoustu krásných zákroků a akcí. Po vítězství nad Komárovem 6:2, hoši předvedli velmi vyrovnaný souboj s týmem Neumětel, který skončil 1:1. Po prvním turnaji tedy tabulku vedou Hořovice (7 bodů), druhé jsou Neumětely (7 bodů), třetí je Komárov (3 doby) a díky nemoci je zatím na čtvrtém místě Zaječov (0 bodů).

Dorost U-19 SK Hořovice – Domažlice

Na 3.kolo divize dorostu s Domažlicemi jsme byli dostatečně namotivováni a chtěli získat 3.výhru. Utkání z naší strany začalo opravdu parádně, hned v 1. minutě si kdo jiný než Čapek naběhl ideálně na přihrávku a bylo to 1-0. Bohužel hned vzápětí jsme před naší brankou nepokryli soupeře a po odrazu jsme si dali vlastní branku. Odpověděli jsme opět rychle ze standardní situace a opět Čapkem na 2-1, no a tím začalo velmi bojovné utkání plné soubojů, nakopávání míčů, vyložených šancí na obou stranách.Ve 24.minutě soupeř srovnal po našem faulu z penalty, aby vzápětí pronikl naší obranou a otočil vedení na svou stranu. Divoký poločas skončil 2-3 s tím, že prakticky 4 branky jsme si vyrobili sami. Do 2.části jsme nastoupili s velkým důrazem a odhodláním zápas otočit.Výsledkem naší snahy byl faul a penalta, kterou při pokusu o dosažení 3 hattricku ve 3 zápase bohužel Čapek neproměnil. V 50.minutě po průniku zprava srovnával na 3-3 Landys a snaha o obrat pokračovala. Nicméně klasicky po našich dalších neproměněných šancích přišel před koncem trest v podobě 4. branky do naší svatyně. Zápasu by asi slušela remíza, ale patří se pogratulovat soupeři, pro příště se poučíme a v Českých Budějovicích zabojujeme o další body.

SK Hořovice – FK Jindřichův Hradec 1910

Hořovičtí hráči nastoupili k zápasu řádně nažhaveni a prvních 15-20min. měli herní převahu i slibné akce.

Bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku. Jak už to tak bývá přišel trest. Po rohovém kopu jsme se špatně zorientovali a nezareagovali na odražený míč.

Hosté z dorážky vstřelili branku. Přes zvýšenou snahu jsme do půle gól nevstřelili.

Druhá půle byla jako kopie první. Náznaky byly, ale gól nepřicházel. To ještě brankář Novák, v průběhu zápasu, několika skvělými zákroky mužstvo podržel od další pohromy.

Věřím, že si hráči zápas rozeberou a příště nám připraví radostnější chvíle.