ČLU Beroun B – SK Hořovice (Mistrovské utkání B tým)

ČLU Beroun – SK Hořovice (Mistrovské utkání U 13)

ČLU Beroun – SK Hořovice (Mistrovské utkání U 15)

SK Hořovice – FC Přední Kopanina 3:1 poločas 2:1

Hodnocení přáteláku tentokrát z pohledu soupeře:

Pavel Šultes vstřelil pěkný vedoucí gol, když si narazil s Robertem Vágnerem a přehodil brankáře Tomáše Janču. Domácí však dvěma slepenými brankami v jedné minutě krátce před přestávkou vyrovnali a po pauze přidali třetí branku po rohu. Kopanina měla také své šance, přesto vítězství domácích bylo zasloužené. Soupeř byl běhavý, měl 7 lidí na střídání a byl evidentně lépe připraven než my.

Branky SK Hořovice: Braniš, Balvín a Mach

SK Hořovice – FK Králův Dvůr (přípravné utkání) – 0:1 poločas 0:0

Tuto středu absolvovalo áčko na Máchovně přátelské utkání s Cábelíky z Králova dvora. Celý zápas bylo vidět spíše více soubojů než kombinací a individuálních výkonů jednotlivců. První část utkání byla poměrně vyrovnaná a skončila bez branek. Ve 2.části měli hráči Králova Dvora v určité části mírnou převahu, nicméně všechny akce velmi zkušeně řešil náš brankář. CCa 10 min před koncem se v nadějné situaci ocitl V. Konigsmark, nicméně jeho pád před vápnem rozhodčí neohodnotil, naopak za cca 1.min. na druhé straně se již proti nám pískla penalta, díky níž hráči Králova Dvora vyhráli těsně 0:1.