FK Čechie Kralupy n./V. – SK HOŘOVICE U 15 0:1 (0:0)

V Kralupech nás přivítalo sice slunečné počasí, ale za to nekvalitní hrací plocha a celkově velmi nepřátelské prostředí. Věděli jsme, že utkání s 5. celkem naší tabulky nebude jednoduché, ale věřili jsme, že to zvládneme. V sestavě jsme se již mohli opřít o navrátilce Motla, čímž se nám do původního sestavení vrátila stoperská dvojice Motl-Červenka. O samotného začátku zápasu bylo jasné, že urvat tady body nebude opravdu jednoduché. Zápas byl vyrovnaný, bojovný a nám se úplně nedařilo diktovat tempo hry, ostatně tak tomu poslední dva zápasy také bylo. Během prvního poločasu jsme se dokázali dostat do slibných šancí, kdy Víťa Průša trefil břevno, David Dostál pak před brankářem domácích nedokázal propasírovat míč do sítě a ani při dalších šancích jsme prostě nedokázali otevřít skóre.

Ve druhém poločasu jsme hned od jeho počátku museli čelit tlaku domácích. Naštěstí nás v tomto úseku zápasu podržel i jistý Tomáš Mojdl v naší brance. S blížícím se koncem zápasu jsme se více a více dostávali do pokutového území soupeře. Ale ani šance Zoubka, Průši, Kratěny, Krejčího nebo Dostála, brankou neskončili. Až v 65 min dostal ve vápně přihrávku Víťa Průša, který se po zpracování dokázal přízemní střelou prosadit k tyči – 0:1. Závěr zápasu jsme už pak zvládli a z Kralup si odvážíme vydřené 3 body.

Sestava SKH: Mojdl (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Hrudka – Zoubek, Krejčí, Kratěna, Frühauf – Průša V., Dostál

Střídající: Dudl, Bažata, Ouřada

Branka SKH: 65´ Průša V.