SK Hořovice B – FK Olympie Zdice 7:0 (2:0) U 15

Poslední utkání podzimu jsme odehráli na naší UMT s týmem Zdic a zápas byl zároveň utkáním o popředí tabulky.Nastoupili jsme v tomto složení – Mojžíš-Bauer,Červenka,Peths,Karel-HrudkaFruhauf,Bažata,Ouřada-Průša V., Turcanu-Mojdl coby střídající.

Věděli jsme, že soupeř je fyzicky vyspělí a podle toho jsme postavili systém hry tj. držení míče a rychlé přenášení hry.To se nám vyplatilo a z rychlých brejků jsme několikrát ohrozili soupeřovu branku. Po prvním poločase po brankách Průši a Mojdla jsme vedli 2:0

Druhý poločas se již projevila naše převaha, kde jediný kaz bylo neproměnění penalty v závěru utkání ,po brankách 2x Průša a jedné opět Mojdl, Frühauf a Hrudka se skoóre zastavilo na 7:0

Tímto výsledkem jsme skončili ve špičce OP st. žáků.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům ale i realizačnímu týmu za zvládnutí podzimní sezony, která nebyla vůbec jednoduchá – díky