post

SK SENCO Doubravka – SK Hořovice 3:0 (0:0)

Do prvního mistrovského utkání roku 2023 jsme vstoupili dobře a soupeře jsme přehrávali. V prvních deseti minutách zápasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Kuška se po rohu dostal k hlavičce, která ale gólem neskončila. O několik chvil později Vostárek vybídl Záluského, který ale zamířil jen do brankáře. V 6. minutě se k odraženému míči dostal Bělohlávek a z otočky vypálil mimo. Poté následovala série několika rohových kopů, ale ani z nich jsme nedokázali vstřelit branku. Postupem času se hra začala vyrovnávat a i Doubravka se hnala za gólem. Největší příležitost domácím zhatil ve 33. minutě Koten, když skvěle zasáhl proti nebezpečné hlavičce. Druhý poločas od nás už nebyl tak dobrý, těžko jsme se dostávali k zakončení a brankáře domácích jsme téměř neohrozili. V 51. minutě se k přímému kopu postavil domácí Roubal a střelou o tyč nedal Kotenovi šanci zakročit. Bohužel se nám nepodařilo odpovědět a v 69. minutě byl navíc odpískán pokutový kup pro domácí. K tomu si stoupl opět Roubal a navýšil vedení svého týmu. V té době už to s našemi šancemi nevypadalo dobře. A když v 84. minutě dostal po brejkové situaci Řehoř přihrávku před prázdnou branku, bylo po zápase. Dnes jsme opět doplatili na naši neproduktivitu a to především na začátku zápasu. Nezbývá nám nic jiného než zvednout hlavy a připravit se na domácí zápas, který odehrajeme příští sobotu 11. března od 14:30 proti Soběslavi.