post

SK HOŘOVICE U15 – ABC Braník U15 4:1 (1:1)

5.3.2023 v 10:00 hod – Hořovice, UMT Pod Remízkem

Další domácí utkání v řadě jsme sehráli s mužstvem ABC Braník. Naše mužstvo vypadalo během týdenního programu dobře, a tak jsme si věřili. Konečně jsme se mohli opřít o, téměř, kompletní kádr. Podzimní klání na Braníku skončilo naší těsnou výhrou, a tak jsme tyto body chtěli potvrdit. Poučeni z minulého domácího utkání s Tempem jsme chtěli v naší hře trochu více přitvrdit a přímočařeji se dostávat do brankových příležitostí. To vzalo za své hned v 10 min., když v situaci, kdy asistent rozhodčího avizoval zdviženým praporkem offside soupeře, hlavní sudí tuto situaci nechal dohrát, z čehož jsme, k naší velké nelibosti, inkasovali první branku. Vše ale mělo příčinu v našem nedůrazu v obranné činnosti. Brzy jsme se však dokázali oklepat a Martin Krejčí vyrovnal. Za tohoto stavu jsme také odcházeli o poločase do kabin.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s malou změnou, kdy Olivera Petráše nahradil Kuba Kováč. Očekávali jsme, že se budeme častěji dostávat do brankových příležitostí, ale to se nedělo úplně tak podle našich představ. Naše hra byla neurovnaná a špatně jsme se vyrovnávali s jednoduchým systémem hry nákopy, které soupeř praktikoval. Nakonec se nám ale brankostroj podařilo nastartovat a krásnými brankami Vrby, Šteňo a nakonec i Tondy Ouřady, jsme dokázali soupeře zlomit.
Toto utkání, ač bylo bodově zvládnuté, jistě nebudeme hodnotit co do kvality naší hry. Ta dnes zcela určitě byla za našimi možnostmi, ale na to se historie ptát nebude. Pochvalu za utkání si určitě zaslouží dobře hrající Martin Krejčí a náš brankář, Tomáš Flegr. Příští sobotu nás již čeká další duel, tentokrát na hřišti Doubravky Plzeň.

branky SKH: 18´ KREJČÍ, 63´ VRBA, 65´ ŠTEŇO, 80´ OUŘADA
sestava SKH: FLEGR (B) – PRŮŠA M., HUTTR (C), DUDL – PETRÁŠ, NOVÁK, ŠTEŇO, KREJČÍ – HRDLIČKA, CHALUPECKÝ, KROB
střídající: ŽÍLA (B), OUŘADA, BAŽATA, ZOUBEK, KOVÁČ, VRBA, TRKOVSKÝ