post

A tým uspěl na Doubravce

Vstup do jarní části soutěže se našemu týmu v Plzni na Doubravce vydařil. Po oboustranně opatrném úvodu utkání se těsně před poločasovou přestávkou trefil ze střední vzdálenosti Polák, 45″ 0:1. Taktika pro druhou část hry už tak byla poměrně jasná, domácí se sice snažili o zvrat, ale jejich snaha končila v rukavicích brankáře Tůmy, nebo už u našich stoperů a náš tým rychle přecházel do protiútoku. Skóre se opět měnilo v 61″, kdy se individuálně prosadil Jandera a v 70″ pak Pyšek našel přihrávkou před brankou Poláka, který se zakončením neměl problém 0:3 a sebral tak domácím poslední naděje na zvrat. Přestože došlo v našem týmu ke střídání na několika postech, ohrožovali jsme domácí obranu i v závěru utkání, ale už bez úspěšného zakončení.