ABC Braník – SK Hořovice 2:4 (2:1)

Ve čtvrtek 25. ledna jsme pod umělým osvětlením odehráli druhé přípravné utkání. Našeho soupeře jsme v prvních minutách přehrávali, drželi jsme více míč a vytvářeli si brankové příležitosti. Jako první mohl rozvlnit síť Záluský, když po sklepnutí Čapka postupoval sám, ale branku přestřelil. V 18. minutě jsme ztratili míč ve středu hřiště, domácí útočník se dostal před Kotena a otevřel skóre. Právě Koten nás o několik okamžiků později podržel hezkým zákrokem. Z protiútoku jsme vyrovnali, když Wacker našel přesným centrem hlavu osamoceného Čapka a ten se nemýlil. Ve zbytku prvního dějství jsme byli aktivní, Záluský trefil tyč a pokus Königsmarka skončil na břevnu. V poslední minutě se po straně prohnal domácí hráč a nacentroval do vápna, Koten zvládl míč vyrazit, ale k dorážce se dostal hráč Braníku a znovu poslal svůj tým do vedení.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s několika změnami. Už po čtyřech minutách na hřišti se prosadil Bašík, jeho radost ale překazil zdvižený praporek pomezního. V 54. minutě Bělohlávek zachytil rozehrávku a byl faulován v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil. Asi za deset minut vybídl Kos hezkou průnikovkou Záluského, kterému se podařilo překonat domácího brankáře a poprvé v zápase jsme vedli. Další šance měl Bašík a Záluský, ale tentokrát zůstaly nevyužity. Po nehezkém faulu musel v 78. minutě vystřídat Vostárek a na jeho místo naskočil Wacker. Na konečných 2:4 upravil hlavou Záluský, když Landa potáhl míč po lajně a přesně nacentroval. Další utkání odehrajeme v sobotu 3. února od 10:30 proti TJ Ligmet Milín.

Sestava SKH:
1. poločas: Koten – Hlídek, Kuška, Bělohlávek, Smetana – Landa, Königsmark, Vostárek – Wacker, Čapek, Záluský.
2. poločas: Koten – Hlídek, Kuška, Sarvaš, Vokůrka – Vostárek, Kos, Bašík – Landa, Bělohlávek, Záluský.