Cembrit – SK Hořovice B 1:3 (1:1)

Další venkovní zápas jsme odehráli opět v Berouně, tentokrát proti Cembritu. Chtěli jsme se rychle dostat do vedení a uklidnit hru. Jenže kvůli nedorozumění mezi Menclem a Bramborou jsme ve 20. minutě prohrávali 1:0. Obdržený gól s námi moc nezamával a stále jsme hráli naši hru. Po několika nedotažených situacích se k přímému volnému kopu postavil Wacker a chytrým zakončením po zemi kolem zdi vyrovnal ve 40. minutě na 1:1. Druhý poločas jsme na soupeře vlétli a odměnou nám byl rychlý gól, který po úniku vstřelil v 51. minutě Kos, 1:2. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale dlouho se nám nepodařilo přidat pojistku. Až v závěru Fatka poslal dlouhý balón na Wackera, domácí obránce při pokusu zasáhnout míč uklouzl a Wacker postupoval sám. Brankáři nedal střelou po zemi na zadní tyč šanči, 87′ 1:3. Další zápas odehrajeme v neděli 16.10.2022 v 15:30 na domácím hřišti proti čtvrtému Žebráku, který má na kontě 13 bodů.