FC Rokycany – SK Hořovice 4:1 (1:1)

V sobotu 16. března jsme odehráli druhé jarní kolo v Rokycanech. Od prvních minut jsme byli aktivnějším týmem, z čehož vyústil i gól Vostárka, jenž vystihl rozehrávku a levačkou poslal míč k zadní tyči. Pak své šance neproměnil Wacker a Landa. Kdybychom ve 20. minutě vedli 3:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel domácí se po odehrané půlhodině dostali k první šanci a hned skončila vyrovnávacím gólem.
Bohužel vstup do druhého poločasu byl takový, jaký jsme nechtěli. Po pěti minutách domácí dostali možnost zahrávat přímý kop a po střele po zemi se k dorážce jako první dostal jeden z domácích – 2:1. V dalších minutách šel Bělohlávek do souboje na hranici pokutového území a rozhodčí Orel odpískal pokutový kop. Proti tomu neměl Koten šanci a tak jsme prohrávali už o dva góly. Následný tlak jsme nevyužili, šanci měli Wacker a Kos, ale bohužel jsme v závěru ještě inkasovali z protiútoku.
Další utkání odehrajeme na domácí přírodní trávě v sobotu 23. března od 15 hodin proti Komárovu.