Meteor Praha – SK Hořovice U19 4:1 poločas 3:1

Přátelské utkání absolvoval i starší dorost. Tuto sobotu jsme vyrazili do Prahy za U 18 Meteoru hrajícího 2. nejvyšší soutěž dorostu. Byli jsme zvědaví co  nám tato konfrontace ukáže. Námětů po zápase jsme získali určitě dostatek. Hlavním rozdílem, který byl jasně zřetelný, byla u Meteoru lepší souhra, rychlost a vysoká kvalita v soubojích. Pokud pomineme 2 chyby před naší brankou, které se stávají i na profiúrovni, tak jsme za soupeřem ve většině herních dovedností zaostávali a hlavně v 1. poločasu jsme byli všude druzí. Ve 2.části jsme prostřídali, pozměnili posty a snad i díky tomu jsme měli cca 15 minut i mírnou převahu, ale nedokázali ji využít. No a po 4 obdržené brance jsme spadli opět do průměru. Zápas skončil 4-1 pro domácí, pokud bychom odmysleli zbytečné 2 branky, tak z naší strany světlým okamžikem byla ojedinělá přímočará akce Kušky s jeho nahrávkou na hlavu Čapka a srovnáním na 1-1 a poté šance na korigování po průniku a sražení Landy v pokutovém území, ale pokutový kop exekutor Čapek neproměnil.