post

SK Hořovice – ČL-U Beroun B 2:2 (0:1)

V neděli se náš B-tým střetl s rezervou Berouna. Hned ve druhé minutě nebezpečně pálil Frydrych M., gólman však střelu vytěsnil na roh. O 2 minuty později se do útoku dostali hosté, my jsme propadli ve středu hřiště a rázem z toho byla situace 3 na 3. Tu zakončil jeden z hostů z levého křídla přízemní střelou na vzdálenější tyč a bohužel jsme brzy prohrávali. Další velkou šanci měl Buben, který dostal solidní přihrávku, ale z hranice penalty trestuhodně přestřelil. Ani Kynclův průnik, který zakončil z velkého úhlu, neskončil vyrovnávací brankou. V závěru poločasu se po kombinaci Mencla a Šímy dostal do zakončení znovu Kyncl a z podobného místa jako Buben rovněž přestřelil. Do druhého dějství jsme šli s tím, že nejsme horším týmem, ale musíme začít trefovat zařízení. V 53. minutě se po několika rychlých přihrávkách dostal k míči Záluský. Jeho centr byl zblokován k Vokůrkovi, který našel Čapka a ten míč vleže procpal do sítě. Za 3 minuty už jsme vedli, když zafungovala souhra střídajících hráčů. Nacvičený signál z rohového kopu rozehrál Záluský na Čapka, který potvrdil svou střeleckou formu. Přidat další gól se bohužel nepodařilo Záluskému, jehož tvrdá střela skončila mimo bránu. Po další kombinaci chtěl Čapek hattrick, jeho ráno ale pokryl brankář. V 68. minutě po dobrém presinku Königsmarka centroval Záluský. Čapek si míč našel a slušně zakončil, gólman hostů jeho střelu vyrazil do tyčky a následně na brankové čáře míč ukryl v rukavicích. V 70. minutě se blýskl Brambora, když si v situaci 1 na 1 poradil a ztlumil míč mezi nohama. I v 74. minutě zakročil dobře proti hlavičce, následnou dorážku chytil ale až za brankovou čárou a tak se skóre změnilo na 2:2. Od té doby jsme trochu zbytečně zjednodušovali hru nepřesnými dlouhými centry. Vytvořit brankovou příležitost jsme dokázali až v nastavení, ale centr Záluského tečoval před lépe postaveným Königsmarkem Čapek a na následný centr Kyncla pro změnu Königsmark o pár centimetrů nedosáhl. V úplném závěru ještě Brambora zneškodnil 2 nebezpečné střely. Derby tedy stejně jako na podzim nepoznalo vítěze. Další utkání nás čeká v neděli 30. dubna v Hudlicích od 17 hodin.