SK HOŘOVICE – ČLU Beroun 12:2 (4:0) U15

První okresní derby v letošním ročníku krajského přeboru nás čekalo tuto sobotu s mužstvem Českého lva Unionu Beroun. Co jsme od tohoto zápasu čekali? Že k nám dorazí mužstvo, které chce v první řadě hrát fotbal s minimem nakopávaných míčů. I z tohoto důvodu jsme naše kluky nabádali, aby jsme soupeře napadali vysoko na jejich území a donutili je právě k opaku toho, na co jsou zvyklí. Již nyní můžeme konstatovat, že se nám to podařilo. Do zápasu jsme vstoupili opět velice dobře a v 10. min jsme se dostali do vedení zásluhou Víti Průši. I nadále jsme na hřišti dominovali a hned v 18. min se podařilo skórovat Tomáši Křivánkovi, krátce po té Michalu Zoubkovi a těsně před koncem 1. poločasu zaskóroval po pěkné akci, stále se zlepšující, Vojta Hrdlička. To znamenalo, že polovinu utkání jsme vyhráli v poměru 4:0.

Do druhého poločasu jsme, narozdíl od soupeře, vstoupili velice vlažně. Uspokojeni dosavadním průběhem utkání, jsme myšlenkami byli ještě v kabině, čehož nabuzený soupeř využil a hned ve 36. a 40. minutě nám zasadil dvě rány v podobě vstřelených branek. Naštěstí tento stav netrval příliš dlouho. “Hořovický brankostroj” spustil nejprve Kratěna a hned po něm jej následovali další. Za druhý poločas jsme soupeři z Berouna dokázali vstřelit celkem 8 branek, což ho totálně posadilo na lopatky. Nutno podotknout, že naši borci si tento stav náležitě užívali a zejména za výkon ve druhém poločasu jim patří obrovský dík. Celé mužstvo modro-bílých zápas odmakalo.

sestava SKH: Mojd (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Hrudka – Krejčí, Křivánek, Kratěna, Frühauf – Zoubek, Průša V.

střídající: Hrdlička, Dostál, Bažata

branky SKH: 10´ 48´ 70´ Průša V., 18´ Křivánek, 22´ 46´ Zoubek, 34´ Hrdlička, 42´ 53´ Kratěna, 60´ 64´ Dostál, 66´ Krejčí