SK Hořovice – Nový Jáchymov 11:0 (5:0)

Také náš “rezervní” tým vstoupil do nového soutěžního ročníku a jeho prvním soupeřem byl tým z Nového Jáchymova – soupeř, který obsadil v loňském ročníku 6. místo se stejným počtem bodů 46, stejným počtem vstřelených branek 102 a pouze menší počet obdržených branek rozhodl o lepším postavení našeho týmu v konečné tabulce. Skutečnost, že soupeř disponuje dvěma vynikajícími střelci Janem Morsteinem 41 branek a Tomášem Frydrychem 25 branek v předchozím ročníku, byla část taktické přípravy zaměřena právě na bránění obou uvedených hráčů. Hned od úvodu utkání kdy se oba soupeři trochu seznamovali s terénem, který byla umělá tráva a bylo zřejmé, že trenér Radek Švarc “trefil” sestavu našeho týmu velmi dobře. Pět branek v síti soupeře během prvního poločasu potvrdilo naši kvalitu, která je založena na velmi dobré fyzické kondici hráčů, kteří se pravidelně připravují v širším kádru A týmu. Druhý poločas podstatné změny nepřinesl, náš tým postupně navyšoval skóre až na konečných 11:0.

Branky: Kyncl, Buben, Bělohlávek 3x, Vokůrka a Bašík 1x

SESTAVA KOLA – 3.kolo Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2022-2023 | fotbalunas.cz