SK Hořovice – SK Klatovy 1:1 (0:1)

V sedmém kole přijel na náš trávník soupeř z Klatov. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a hned v úvodu jsme se o tom i přesvědčili. První šanci zápasu měl v 1. minutě Čapek, hlavou ale netrefil bránu. V zápětí se k míči dostali hosté, využili nedůrazu naší obrany a ve 3. minutě se dostali do vedení. Rychle obdržená branka nás zaskočila a hosté se snažili přidat další gól. Tentokrát už ale byla naše obrana připravena lépe. Brzy jsme začali více držet balón a dostávat se do zakončení. Nebezpečně stříleli Polák a Mareš, obě střely ale byly sraženy na rohový kop. Ani spousta standardních situací neohrozila hostujícího brankáře a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Na začátku druhého poločasu Bleha zlikvidoval střelu z přímého kopu. Obraz hry se příliš nezměnil, stále jsme drželi míč na svých kopačkách, ale nedokázali jsme si vytvořit jasnou gólovou příležitost. Ani střela Vostárka nezamířila mezi tři tyče. Po faulu na Čapka v 82. minutě se k přímému kopu postavil střídající Veselý, který krásnou střelou na vzdálenější tyč vyrovnal skóre. V úplném závěru jsme vystupňovali náš tlak, ale ani jeden z centrovaných míčů jsme nedokázali dostat do soupeřovy brány. Zápas tak skončil remízou 1:1. O další body jedeme zabojovat do Tochovic v sobotu 24.9. od 10:15.