SK Hořovice – SK Otava Katovice 2:0 (1:0)

V sobotu jsme na umělé trávě přivítali Katovice, se kterými jsme ještě nikdy nezískali ani bod. Sérii šesti porážek v řadě už bylo potřeba ukončit a od prvních minut jsme k tomu měli blízko. Hosté přijeli v osekané sestavě, ale i přes to se sympaticky snažili hrát fotbal. Začátek utkání ale patřil nám, v první příležitosti se ocitl Kos, který nastoupil poprvé v základní sestavě A týmu. Už ve 12. minutě Mareš rozehrál standardní situaci, která skončila přesně na hlavě Puchmertla a ten nás poslal do vedení. Navýšit skóre mohl Vostárek, ale z úhlu pálil nad. Poté se hra vyrovnala a několika zákroky nás podržel Koten. Na začátku druhého dějství nás začal soupeř tlačit, nedokázali jsme míč udržet na útočné polovině a hosté cítili šanci. Obrovskou příležitost na srovnání odmítl Kuška, když z brankové čáry vyhlavičkoval gólový pokus Katovic. V 69. minutě byl před vápnem faulován Mareš a sám se postavil k rozehrávce. Svou šanci využil na výbornou, brankář na jeho střelu nedosáhl a to znamenalo dvoubrankové vedení. To už jsme si pohlídali, hosté se přes naši obranu dostávali těžko a když už se jim to povedlo, tak si vylámali zuby na Kotenovi. Konečně jsme přerušili černou sérii proti týmu z jihu Čech a připisujeme tři body do tabulky.
Teď nás čeká další domácí utkání proti Jindřichově Hradci, začínáme v sobotu 4. listopadu ve 14:00. Zároveň se bude losovat finále tomboly o zájezd na Šumavu, takže máte poslední šanci zkusit štěstí.