post

SK HOŘOVICE U13 – TJ VIKTORIA VESTEC U13 1-0 (1-0)

V neděli 27.3.2022 jsme na domácím hřišti v Hořovicích, Pod Remízkem, přivítali dalšího soupeře, kterým byla TJ Viktoria Vestec, což byl jediný tým, který nás  dokázal v podzimní polovině soutěže porazit. Do utkání jsme nastoupili v sestavě Flegr, Sojka, Dudl, Netrval, Erazím, Riska, Hadraba, Fulín, Kaňka, Palek, Abrhám. Již od počátku bylo vidět, že nás čeká těžký zápas. Soupeř byl bojovný, důrazný a již ve druhé minutě si vybojoval přímý kop z nebezpečné vzdálenosti, ale ten nevyužil. V 10. minutě jsme se dostali do zakončení, ale centr ze strany, Standa Hadraba nedokázal zakončit. Ve 14. minutě přišel další přímý kop hostí, ale i tentokrát letěla střela nad branku. V 19. minutě se k zajímavé střele dostal Dominik Sojka, ale jeho střelu dokázal brankář hostů vyrazit nad břevno. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a v 25. minutě se po akci na pravé straně dostal míč před branku, kde Tomáš Fulín našel přihrávkou volného Dominika Sojku, který střelou po zemi k levé tyči dal první gól utkání, nakonec se ukázalo, že i rozhodující. Těsně před poločasem ještě náš brankář Tomáš Flegr včasným vyběhnutím přerušil útočnou akci soupeře. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Zpřesnili jsme hru, zvýšili důraz v osobních soubojích a tím jsme získali územní převahu. Ve 31. minutě Tomáš Fulín nedosáhl před brankou soupeře na centr ze strany. Ve 43. minutě Jakub Abrhám těsně netrefil pravý horní roh soupeřovi branky. Ve 44. minutě po pěkné kombinaci trefil Dominik Kaňka levou tyč. O dvě minuty později střílel Matyáš Erazím vedle levé tyčky a posléze šel 2x po sobě Tomáš Fulín proti brankáři hostí, ale ten mu jeho příležitosti vždy dokázal zneškodnit. V 56. minutě se ke střele dostal i Standa Hadraba, ale brankář stačil míč vyrazil před sebe, kde se ho ještě pokusil dorazit Šimon Riska, ale brankář hostí byl opět včas na správném místě a dorážku nedopustil. Naše dobře hrající obrana už soupeře k ničemu nepustila, a proto zápas skončil nejtěsnějším výsledkem 1:0.