post

SK Rakovník vs Dorost U19

V neděli jsme na hezkém stadionu SK Rakovník absolvovali tropických 80min. (předčasně kvůli horku zkráceno) s místním dorostem ,který hraje v divizi skupina B. Pro nás neznámý soupeř působil za celý zápas unaveným dojmem a na naše tempo nedokázal reagovat. První poločas jsme vyhráli v poměru 4-1, jedna branka nebyla uznána a dále jsme měli cca 3 jasné šance.V druhé části jsme opět dominovali a výsledkem byly ještě 3 branky, poté tempo postupně uvadalo. Výsledkem je výhra 1-7 a pozitivem je, že o branky se podělilo celkem 6 hráčů-Kuška,Landa,Čapek,Vyšín,Holovský a 2xBuben.

V neděli jsme na hezkém stadinu SK Rakovník absolvovali tropických 80min. (předčasně kvůli horku zkráceno) s místním dorostem ,který hraje v divizi skupina B. Pro nás neznámý soupeř působil za celý zápas unaveným dojmem a na naše tempo nedokázal reagovat. První poločas jsme vyhráli v poměru 4-1, jedna branka nebyla uznána a dále jsme měli cca 3 jasné šance.V druhé části jsme opět dominovali a výsledkem byly ještě 3 branky, poté tempo postupně uvadalo. Výsledkem je výhra 1-7 a pozitivem je, že o branky se podělilo celkem 6 hráčů-Kuška,Landa,Čapek,Vyšín,Holovský a 2xBuben.