SK Rapid Psáry – SK HOŘOVICE 1:7 poločas 0:2 (Mistrovské utkání U15)

Sobotní utkání v Psárech jsme začali aktivně a hned ve 2. minutě jsme se ujali vedení, kdy z levé strany dobře centroval Víťa Průša a přesně našel Zoubka, který dorážel do brány. Hned poté jsme si vypracovali i další šance, v zápase jsme dominovali, avšak prosadit se nám podařilo až ve 24. min., kdy vsítil mladý Standa Hadraba – 0:2. Ačkoliv jsme soupeři prakticky nepůjčili míč, do konce poločasu se nám další branku přidat nepodařilo.

Ve druhém poločasu se příliš obraz hry nezměnil a stále jsme míč drželi převážně na svých kopačkách a postupně jsme přidali i další branky, kdy se prosadili dále Frühauf, Červenka, Krejčí, Průša V. a Hrdlička. Jedinkrát jsme však zaváhali, kdy jsme nepřesně rozehrávali míč na obránce, což vystihl domácí Soukup, který pak po sólu přes půl hřiště dokázal vstřelit jedinou branku domácích.

Za zmínku také stojí fakt, že na postu brankáře musel i tentokrát zaskočit někdo jiný a to Tomáš Kratěna, který se tohoto postu zhostil na výbornou. Také jsme do sestavy zařadili hráče z kategorie U13, mladíky Risku, Hadrabu a Milana Průšu. Všichni tři v zápase potvrdili své kvality a přispěli tak k dalšímu bodovému zisku.

Sestava: Kratěna (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Hrudka – Hrdlička, Průša V., Krejčí, Frühauf – Dostál, Zoubek

Střídající: Bažata, Ouřada, Riska, Hadraba, Průša M.

Branky: 2´ Zoubek, 24´Hadraba, 43´Frühauf, 50´Červenka, 56´Krejčí, 58´Průša V., 59´Hrdlička