Starší dorost vs.Strakonice

Vybojované body v těžkých podmínkách.

Starší dorost absolvoval svůj poslední zápas před pauzou ve Strakonicích.

Nepřízeň počasí a další okolnosti ovlivnily téměř celý sobotní zápas.Utkání jsme si v 8. minutě zkomplikovali zbytečnou penaltou a od tohoto momentu jsme stále dotahovali.Ve 42. minutě jsme Bubnem srovnali na poločasových 1-1,nicméně celou 1.půli jsme si nedokázali poradit s obranou soupeře a naší neagresivitou.V 53 min.jsme opět prohrávali,nicméně od tohoto momentu jsme soupeře začali konečně přehrávat a výsledkem bylo srovnání Vykysalým,který v dorážce prostřelil vše před sebou. Do konce utkání jsme bušili do soupeře,promarnili jsme 2 tutové šance.Zápas skončil poprvé letos pro náš tým remízou a šlo se do penalt.Štastnějšími byli naši hráči a odvážíme si cenné 2 body do podzimní tabulky .

Před nevynucenou podzimní pauzou můžeme zatím konstatovat spokojenost s vystoupením našeho týmu.Se strátou 1 bodu na týmy před námi okupujeme 3.příčku v soutěži.I díky Čapkovi,který vede suverénně tabulku střelců,jsme nastříleli také nejvíce branek.Je potřeba také pochválit mladší dorost,který svoji skupinu dokonce vede……..