TJ Spartak Soběslav – SK Hořovice 4:0 (2:0)

Po domácí výhře nad Doubravkou jsme vyrazili do Soběslavi ukončit šňůru proher s tímto týmem. V průběhu prvního poločasu jsme měli mírně navrch, rychlou kombinační hrou jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a vytvářeli si i situace k zakončení. Naši snahou v 11. minutě zatřásla nečekaná branka soupeře. Nicméně dále jsme vyvíjeli presingem tlak na vstřelení branky, naše úsilí vyvrcholilo sérií rohových kopů, ale opět bez gólového efektu. Naopak ve 43. minutě soupeř po brejku zvýšil na 2-0. Ve druhém poločase jsme postupně prostřídávali a snažili se neustupovat od své kombinační hry. Oproti tomu soupeř zjednodušoval hru dlouhými nákopy a vytvářel si nebezpečné situace. V 53. minutě to již bylo 3-0 a dílo zkázy bylo v 87. minutě dokonáno díky penaltě. Co platné, že nás domácí diváci chválili za pěkné fotbalové momenty, když nedáme branku, příležitostí bylo dost.