post

U 15 – jaro 2021

hlavní trenér: Oldřich DOSTÁL

asistent trenéra: Jindřich NOVOTNÝ

asistent trenéra: Milan PRŮŠA

trenér brankářů: Jiří RYSKA

Mužstvo starších žáků začalo svou přípravu dne 26.4.2021 a to v souladu s aktuálně platnými vládními nařízeními a omezeními. Hráči ročníku 2006, kteří dle věku patří ještě do kategorie „starších žáků“, byli již posunuti do kategorie „mladšího dorostu“. Naopak od prvních tréninků se k našemu mužstvu připojili někteří hráči z kategorie „mladších žáků“, tedy ročníky 2008.

Všem hráčům byl při prvním tréninku představen obměněný realizační tým, kde jako hlavním trenérem zůstal Oldřich Dostál a jeho asistent, Milan Průša. K nim se naopak z mladších žáků připojil zkušený Jindřich Novotný a tým také doplnil trenér brankářů, Jiří Ryska.

V průběhu jarní přípravy se k týmu také připojili další hráči z mládežnické líhně TJ Drozdov/Union Cerhovice. Jednalo se o Vláda Turcanu, Antonína Ouřadu, Tomáše Karla a Marka Hermana. Již v zimě náš kádr doplnil také Tadeáš Červenka z Felbabky. Tréninky probíhaly v cyklu 3x týdně, kdy bylo a je využíváno zejména nově vzniklé hřiště s umělým povrchem, za což jsme všichni velmi rádi. Během května a června jsme sehráli celkem 8 přátelských utkání, z nichž v pěti jsme zvítězili, dvakrát jsme odešli ze hřiště jako poraženi a jednou jsme si body se soupeřem rozdělili. Za zmínku stojí zejména utkání s ligovými mužstvy FC Rokycany, Bohemians Praha a FK Motorlet Praha, což byla pro všechny hráče velká zkušenost.

Aktuálně tvoří kádr mužstva starších žáků U15 24 hráčů. Vzhledem k počtu hráčů již některá přátelská utkání absolvovalo tzv. „B“ mužstvo, které je tvořeno zejména mladšími hráči naší kategorie.

soupiska: BAUER Martin, BAŽATA Petr, ČERVENKA Tadeáš, DOSTÁL David, FRÜHAUF Jakub, GALEK František, HERMAN Marek, HRDLIČKA Vojtěch, HRUDKA Daniel, KAREL Tomáš, KRATĚNA Tomáš, KRBEC Adam, KREJČÍ Martin, KŘIVÁNEK Tomáš, MOJDL Tomáš, OUŘADA Antonín, PALACKÝ Martin, PETHS Karel, PODZIMEK Martin, PRŮŠA Vít, ŘEPÍK David, TURCANU Vlad, ZOUBEK Michal.