post

SK Hořovice – SKP České Budějovice 0:4 (0:1) U 17

K poslednímu zápasu podzimní části sezony jsme nastoupili proti lídrovi tabulky z Českých Budějovic. Naši hráči vstoupili do zápasu dobře nastaveni, a i přes soupeřovu větší územní převahu jsme byli rovnocenným soupeřem díky dobrému pohybu a organizaci hry.  V 25. minutě jsme mohli jít do vedení, když Křivánek prostrčil míč na Čapka, který šel sám na brankáře, bohužel ale jeho lob dokázal hostující brankář konečky prstů vyrazit nad branku. O minutu později se již stav utkání měnil, bohužel v náš neprospěch. Hosté po dobré kombinaci na pravé straně dostali míč do vápna na nabíhajícího útočníka, pro kterého nebyl problém skórovat – 0:1. Do druhé půle jsme vstoupili v podobném duchu jako do prvního poločasu a 52. minutě jsme mohli vyrovnat. Na centr z pravé strany si naběhl Šebek, jeho střelu k tyči ale skvělým zákrokem zneškodnil hostující brankář. Stejně jako v prvním poločase a prakticky v celé podzimní časti zafungovalo pravidlo „Nedáš, dostaneš!“, když hosté o minutu později povedenou střelou za hranicí vápna zvýšili na 0:2. V 60. minutě jsme mohli ještě utkání zdramatizovat, po rohu se naši hráči dostali do zakončení ale ani natřikrát nedokázali prostřelit bránící hráče. V 74.minutě šli hosté do tříbrankového vedení, když se jejich záložník po naší špatné rozehrávce dostál k balonu, prostrčil jej na nabíhajícího útočníka, který byl ve vápně faulován, a rozhodčí odpískal penaltu.  V 79. minutě hosté zvýšili po povedené nahrávce za obranu na konečných a pro nás krutých 0:4.

Sestava: Malec, Šebek, Kos, Piskáček, Čapek, Petica, Hasman, Fryš, Křivánek, Brotánek, Štochl