post

Baník Švermov – SK Hořovice 0:15 poločas 0:5 (Mistrovské utkání U15)

O Státním svátku jsme zamířili k venkovnímu mistrovskému utkání do Kladna, kde jsme změřili síly s místním Švermovem. Bohužel, zápas jsme byli nuceni odehrát na hřišti s umělou trávou, jehož parametry, zejména co do šířky hřiště, byly na hranici regulérnosti. Díky této skutečnosti jsme museli dát o to více důraz na kombinační hru s průnikovými přihrávkami. To se nám v úvodu zápasu až tolik nedařilo, i když bylo hned od počátku jasné, že soupeř nám mnoho potíží nepřidělá. Během prvního poločasu jsme sice dokázali vstřelit 5 branek, avšak s takovým to soupeřem jsme si obraz hry představovali trochu jinak.

Do druhého poločasu jsme provedli hned několik změn, zejména pak na postu brankáře, kde Tomáše Mojdla nahradil Flégr, z mužstva mladších žáků. Naše převaha byla již totální a soupeř se prakticky nedostal ze své poloviny a my mu dokázali vstřelit dalších 10 branek, když 4 branky vstřelil Mojdl, který odehrál 1. poločas na postu brankáře!!! Zůstáváme ale nohama na zemi a jsme si vědomi, že daleko těžší zápas nás teprve čeká a to odložený souboj s mužstvem z Hostouně, které rovněž, jako my, doposud neprohrálo.

Sestava SKH: Mojdl (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Hrudka – Zoubek, Krejčí, Kratěna, Frühauf – Dostál, Průša V.

Střídající: Flégr (B), Bažata, Hrdlička, Krbec

Branky SKH: 3´ 25´Dostál, 7´ Kratěna, 32´ Hrudka, 35´ Průša V., 42´ 46´ Motl, 48´ Hrdlička, 52´ Bažata, 60´ 66´ 67´ 68´ Mojdl, 63´ 69´ Krbec