post

FC Písek fotbal U14 – SK Hořovice U14 6:2 (3:1)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili na umělé trávě v Písku proti místnímu FC v sobotu 17.9.2022. V chladném a větrném počasí jsme se od počátku nemohli dostat do tempa hry a domácí nás, i vlivem naší nepřesnosti, přehrávali.  Již ve 3. minutě jsme po třetí střele na naši bránu prohrávali 1:0. Ani to nás ale neprobralo. V 11. minutě zůstal sám jeden z protihráčů na levé straně pokutového území, obstřelil brankáře Flegra a bylo to 2:0. V 17. minutě nám, po nákopu za obranu, hráč soupeře utekl a přidal 3. gól do naší sítě. Nám se podařilo výsledek zkorigovat ve 30. minutě. Přímý kop na půlce hřiště rozehrál Kaňka, obránci domácích na hranici pokutového území míč odvrátili jen k Riskovi, který přehodil brankáře a snížil na 3:1.

O přestávce jsme si vysvětlili nedostatky ve hře v prvním poločase, ale hned po třech minutách druhého poločasu Sojka špatně odkopl míč před naší brankou, bohužel  přihrál protihráči, který obratem míč poslal k tyči naší branky a zvýšil na 4:1. V 62. minutě na pravé straně hodil Palek aut na Chalupeckého, který prošel mezi obránci a přihrál na hranici pokutového území Riskovi, který šel sám na branku, udělal kličku i brankáři a pravou nohou uklidil míč do branky. Snížil na 4:2. V té době se zdálo, že bychom mohli z výsledkem ještě něco udělat, ale to domácí nepřipustili. Zakombinovali na levé straně, přišel centr napříč naším vápnem a hráč osamocený na zadní tyči  zvýšil na 5:2. V 76. minutě poslali domácí přihrávku do našeho pokutového území mezi obránce, Hadraba zatáhl hráče domácích za ruku a pískal se pokutový kop proti nám. Střelou k pravé tyči naší branky domácí uzavřeli skóre utkání na 6:2.

Naše branky vstřelili : 2x Šimon Riska

Naše sestava U14 : Flegr – Palek (77.Bartoš), Sojka, Kaňka, Lytvynenko (70. Toť) – Hadraba, Riska, Fulín, Erazím, Hovorka – Krob (41. Chalupecký).

Příští zápas sehrajeme v neděli 25.9.2022 od 11:55 hod. doma, na stadionu Pod Remízkem v Hořovicích, proti FC Rokycany.