SK HOŘOVICE – FK Junior Strakonice 12:1 (4:0)

14.9.2022, 16:30 hod – Hořovice, Městský stadion (UMT)

K utkání se Strakonicemi jsme vzhlíželi jako k odrazovému můstku, který nás měl nakopnout k lepším výsledkům. V hodnocení předchozího utkání s Povltavskou FA trenér Krob klukům zmiňoval, že po herní stránce jim není co vytknout a že výsledky, na které čekáme, určitě přijdou, ať jsme všichni trpěliví.

Se Strakonicemi to byl od počátku jednoznačný zápas v náš prospěch. Pevně jsme drželi otěže utkání a již v prvních minutách jsme mohli několikrát zaskórovat a v podstatě to bylo jen o tom, kdy vstřelíme první branku. To se stalo v 16. min, kdy „brankostroj“ rozjel Michal Zoubek. Do konce prvního poločasu jsme přidali další tři branky a poločas jsme tak zakončili se skóre 4:0.

Do druhého poločasu jsme museli vstoupit bez našeho kapitána, Fandy Huttra, který po srážce se soupeřem utrpěl naražení žeber a nebyl schopen dále pokračovat a otazník je i nad jeho startem v nejbližších utkání. Držíme Fandovi palce, aby se co nejdříve na trávník vrátil. Hned od počátku druhého poločasu jsme tedy museli přistoupit hned k několika změnám a do hry nastoupili Petr Chalupecký a Vojta Hrdlička. Trochu jsme museli upravit rozestavení našich hráčů, ale na kvalitu naší hry to nemělo žádný vliv a postupně jsme přidali další branky. V průběhu hry se na hřiště dostali ještě Filip Trkovský a Matěj Škrland. Mužstvu ze Strakonic jsme nakonec nasázeli 12 branek a pouze jednu inkasovali. Pevně doufáme, že tato výhra našim klukům pomůže a již v sobotu to potvrdíme v Písku, kde nás bude čekat určitě těžší utkání.

Branky SKH: Zoubek 16´ 24´ 34´ 56´ 75´, Krejčí 31´ 52´, Krob 70´ 78´, Frühauf 48´, Bažata 68´,Vrba 79´

Sestava SKH: ŽÍLA (B) – NOVÁK, HUTTR (C), BAŽATA, KREJČÍ – FRÜHAUF, ŠTĚNO, VRBA, DUDL, KROB – ZOUBEK