post

FC Rokycany U15 – SK HOŘOVICE U15 2:6 (0:4)

22.4.2023 v 15:30 h – hřiště FC Rokycany (UMT)

Do Rokycan jsme odjížděli s jasným přáním a to získat tam všechny tři body. Nic jsme nechtěli ale podcenit, a proto jsme ještě před utkáním nabádali hráče, aby se nekoukali na postavení soupeře v tabulce, ale hráli od začátku na 100 %. Co se zraněných hráčů týče, do hry jsme stále nemohli počítat s nemocným Milanem Průšou a Martinem Krejčím, kterého trápí bolesti zad.
První desetiminutovka nevypadala z našeho pohledu dobře. Sice jsme soupeře k ničemu vážnému nepustili, ale naše hra prostě zdaleka neměla ty parametry, které by měla mít. Vše pak odstartoval ve 14. min Lukáš Krob, který zakroutil svůj rohový kop až do brány, což je jeho specialita. Od té chvíle jsme na hřišti už jasně dominovali a do konce poločasu jsme tak ještě vstřelili další tři branky, kdy se prosadili po jedné brance Vrba, Chalupecký a znovu Lukáš Krob.
V počátku druhého poločasu jsme pak učinili několik změn v sestavě, abychom dali šanci i dalším hráčům z kádru. Nedá se říci, že by naše hra tím střídáním trpěla, ale již se vytrácela naše kombinační síla a občas to v rozehrávce a důrazu drhlo. Nicméně se nám podařilo vstřelit další dvě branky, ale také bohužel dvě branky inkasovali. I tak odjíždíme z Rokycan s plným počtem bodů a již nyní se budeme připravovat na daleko těžší utkání doma s Táborskem. Pochvalu v utkání určitě zaslouží Lukáš Krob, střelec tří branek.

branky SKH: KROB 14´ 21´ 45´, VRBA 19´, CHALUPECKÝ 35´, ZOUBEK 54´
sestava SKH: ŽÍLA (B) – NOVÁK, HUTTR (C), BAŽATA – FRÜHAUF, ŠTEŇO, DUDL, KROB – ZOUBEK, CHALUPECKÝ, VRBA
střídající: FLEGR (B), HRDLIČKA, OUŘADA, PETRÁŠ, TRKOVSKÝ