SK Hořovice – SK Tochovice 2:0 (1:0)

V zápase 23. kola jsme na naší umělé trávě přivítali SK Tochovice. Tým, který měl před dnešním utkáním 3 prohry v řadě, my jsme naopak poslední 3 zápasy bodovali naplno. Od prvních minut bylo znát, že si jdeme pro vítězství, zejména náš presink dělal Tochovicím velké problémy. V 6. minutě přečetl rozehrávku hostů Vostárek a nahrál pod sebe na Poláka, který v nadějné pozici bohužel přestřelil. O několik chvil později získal míč Mareš a po faulu na Čapka jsme zahrávali přímý kop zpoza vápna. K tomu se postavil Polák a přízemní střelou zkusil překvapit brankáře hostů. Ten byl však připraven a míč zvládl vyrazit. V 19. minutě jsme měli další šance na skórování, Polákův pokus byl ale vyražen. Následně střílel ještě Mareš, ale tochovický gólman byl znovu připraven. V další šanci se ocitl ve 35. minutě Vostárek, ale nezamířil přesně. Po následné rozehrávce hostů využil zaváhání jednoho z obránců hostů Wacker, rychle se dostal k míči a nahrál Čapkovi, který se s trochou štěstí prosadil střelou k tyči. V 51. minutě jsme k první nebezpečné střele pustili i Tochovice, Koten však včas vyběhl a střelu vyrazil na roh. Naše další šance přišla v 64. minutě, kdy Wacker obešel 2 protihráče a snažil se obstřelit brankáře, ten jeho pokus ale zachytil. Navýšit vedení se nepodařilo ani o několik minut později Landovi, když jeho pokus vykopával hostující obránce z brankové čáry. V 75. minutě se Landa prohnal přes celé hřiště a následně nebezpečně vystřelil, ale o pár centimetrů minul. Bezprostředně poté jsme se konečně radovali, když Vostárek vybídl Záluského, který nás svým prvním divizním gólem posunul ještě blíže k výhře. V závěru zápasu ještě dobrým zákrokem Koten nepřipustil žádné drama. Další zápas odehrajeme v sobotu 29. dubna v Českém Krumlově již od 10:30.