post

FC Viktoria Mariánské Lázně – SK Hořovice 3:1 (0:1)

Po vydařeném zápase v Klatovech jsme opět vyjeli ven a to do Mariánských Lázní. Začátek zápasu nám vyšel, téměř celý poločas jsme byli lepším týmem. Domácí fotbalisté měli problém s překonáním našeho presinku a my jsme získávali míče. První šanci zápasu měl Vostárek, když se uvolnil a vypálil na zadní tyč, k dorážce se ale nikdo nedostal. Ve 30. minutě jsme znovu po dobrém pohybu získali míč, Vokůrka posunul hlavou na Wackera, který vystřelil a u odraženého balónu byl první Čapek, který s přehledem dorazil míč do odkryté branky. V závěru poločasu domácí v dobré pozici prudce pálili do rukavic Frýdla.
Druhý poločas se domácí zlepšili, zjednodušili hru a posílali do vápna centr za centrem. Přežili jsme několik infarktových situací, Mariánské Lázně dvakrát netrefily odkrytou bránu. V 74. minutě se po našem rohovém kopu soupeř dostal do protiútoku a po centru zaslouženě vyrovnal hlavou. Nám se stálo nedařilo podržet míč na útočné polovině a dopouštěli jsme se mnoha nedovolených zákroků. V 86. minutě za Frýdlem zacinkalo břevno. Už to vypadalo, že si body rozdělíme, ale v 93. minutě jsme obdrželi branku z rohového kopu. Hned po rozehrávce jsme ztratili míč a jeden z domácích postupoval sám, udělal Frýdlovi kličku a zvýšil na konečných 3:1. Alespoň bod jsme si odvést mohli, ve druhém poločase nás ale soupeř zatlačil a bohužel nás potrestal v samém závěru utkání.
Teď už se ale musíme soustředit na další zápas, který odehrajeme v Hořovicích proti rezervě třetiligových Domažlic v sobotu 20. května od 17 hodin.