post

SK HOŘOVICE U15 – FK Admira Praha U15 2:0 (0:0)

14.5.2023 v 10:00 hod – Hořovice, Pod Remízkem (tráva)

Po bezbodové sérii jsme již potřebovali nějaké získat a utkání s Admirou k tomu byla ideální příležitost. Podzimní duel jsme v Praze zvládli a vyhráli. Jarní forma mužstva z Kobylis ale naznačovala, že to nebude nic jednoduchého. Cíl byl jednoznačný…navázat na výkonem vydařené utkání na Petříně, který se vyznačoval důrazem a nasazením všech hráčů.
Nutno přiznat, že v domácím utkání s Admirou se nám to ale nedařilo. Jako bychom byli něčím svázáni. Naše hra byla bez pohybu, kazili jsme i jednoduché přihrávky a vůbec jsme se nedostali do kombinace. Po bezbrankovém prvním poločasu bylo v kabině také velké dusno. V sestavě jsme udělali několik změn a konečně jsme se chtěli prezentovat tím, v čem jsme silní a to je rychlá kombinace. Druhý poločas byl z naší strany, i když s rezervami, ale rozhodně lepší. Náš tlak byl pak v 64. min odměněn toužebnou brankou, kterou vstřelil Oliver Petráš. Ten samý hráč se pak o několik minut později protáhl okolo obránce soupeře, který jej ve vápně fauloval a z nařízeného pokutového kopu zvýšil na konečných 2:0 Patrik Novák. Utkání sice nebylo na pohled líbivé, ale body se počítají a my je už potřebovali jako sůl.

Branky SKH: 64´ Petráš, 68´ Novák (p)
Sestava SKH: FLEGR (B) – TRKOVSKÝ, HUTTR (K), BAŽATA – NOVÁK, DUDL, ŠTEŇO, FRÜHAUF – KREJČÍ, CHALUPECKÝ, ZOUBEK
Střídající: ŽÍLA (B), OUŘADA, PETRÁŠ, HRDLIČKA, PRŮŠA, KROPÁČ, NETRVAL