FC VIKTORIA Mariánské Lázně – SK Hořovice 4:1 (1:0)

Na hřišti lídra se nám bohužel vůbec nedařilo. Už v šesté minutě šli do vedení domácí, když se po nedůrazu ve středu hřiště dostal útočník až před Berana a chladnokrevně ho překonal. Viktoria mohla brzy odskočit na dvoubrankové vedení, ve velké šanci ze sedmé minuty ale selhala. I nadále soupeř hrozil, zejména ze standardních situací. Hra se postupně vyrovnávala a ve 34. minutě přišla naše první velká šance, když Buben prostrčil Marešovi, ten dal pod sebe na Bělohlávka a celou akci zakončil Šíma vedle. Nadějně rozehraný brejk chtěl na sebe vzít Wacker, ale o míč byl připraven.
Po návratu z kabin jsme chtěli navázat na výkon z druhé části prvního dějství. Bohužel nás soupeř zaskočil dvěma slepenými góly a prakticky bylo po zápase. Nejprve v 50. minutě přišel dlouhý křižný balón za obranu, který si bek domácích dokonale zpracoval a naservíroval před branku gólovou přihrávku. O minutu později se dostal do protiútoku rychlonohý Renza, který bez problému přidal třetí gól domácích. Jiskřičku naděje vykřesal faul na Wackera v pokutovém území a následná proměněná penalta Marešem. Soupeř už nás ale do šancí moc nepouštěl a v závěru navíc přidal po rychlém protiútoku střelou na bližší tyč pojistku. Z Mariánských Lázní odjíždíme bez bodu, teď už nás ale zajímá sobotní domácí utkání s Baníkem Sokolov. Zápas začíná v 16:00.