SK Hořovice – FK Baník Sokolov 1948 0:5 (0:2)

Sobotní souboj se Sokolovem dopadl úplně jinak, než jsme si představovali. Úvodní minuty zápasu byly z obou stran velmi nepřesné, oba týmy nakopávaly míče a bylo to hodně o soubojích. Hosté ale hráli lépe, zvládli získávat odražené míče a začali si vytvářet šance. Přesto jsme první tutovku měli my, když Záluský přihrál Landovi, jehož střela ale skončila jen nad brankou. O dvě minuty později Landa doběhl zdánlivě ztracený míč a přihrál pod sebe na Bašíka, který vypálil tvrdě, ale brankář na poslední chvíli vyrazil míč na rohový kop. Z protiútoku zahrozil Baník, velkou šanci chytil Beran, ale stejně se mával ofsajd. Ve 30. minutě jsme poprvé inkasovali, když po rohovém kopu s pomocí břevna dostal míč do branky jeden z hostů. Šanci vyrovnat měl hlavou Kuška, ale zamířil těsně vedle. Před poločasem se nám dýchalo ještě hůř, protože jsme dvakrát chybovali a byl z toho únik, který byl zakončen bombou pod břevno.
Po změně stran jsme začali velmi aktivně a chvíli to vypadalo, že hosté jsou ještě v kabině. Bohužel jsme toho ale nedokázali využít. Bělohlávek ve slibné pozici zkoušel nahrát Landovi, ale ten byl rychle dostoupen. Poté v rozehrávce chyboval Beran a svoje zaváhání nadvakrát odčinil. V 63. minutě vypíchl poslednímu obránci míč Wacker a postupoval sám na brankáře, bohužel se netrefil mezi tři tyče. To nás brzy mrzelo, protože jsme do deseti minut dostali dva slepené góly. V závěru hosté ještě zvýšili na 0:5.
Máme za sebou dvě nepovedená utkání proti silným soupeřům. Napravit to musíme na hřišti Českého Krumlova, kde hrajeme v sobotu v 16 hodin.