FK Králův Dvůr – SK Hořovice U15 0:5 (0:3)

Na derby do Králova Dvora jsme jeli s jasným cílem a to zvítězit. Sice stále bez nemocného Janka Motla, ale již s uzdraveným Víťou Průšou jsme do zápasu vstoupili nekompromisně. Soupeře jsme od začátku prakticky k ničemu nepouštěli a hned ve 4. min jsme vstřelili náš první gól z kopačky Víti Průši. I nadále jsme drželi míč převážně na svých kopačkách a snaživého soupeře jsme přehrávali. Krátce po našem vedení se krásně ve vápně uvolnil Kuba Frühauf a zvýšil na 0:2. Hra se i nadále odehrávala převážně na polovině soupeře. Krátce před koncem prvního poločasu se prosadil i Tomáš Křivánek a poločas tak skončil 0:3.

Do druhého poločasu jsme naše kluky nabádali k tomu, aby si více zahráli fotbal, využívali celou šíři hřiště a přidali k tomu i více branek. Obraz hry byl ale podobný, jako v 1. poločasu. Hra se odehrávala na polovině soupeře, kde jsme si dokázali vypracovat spoustu brankových příležitostí. Ve 46. min po pravé straně zatáhl míč aktivní Zoubek, který přihrál do vápna na Víťu Průšu, který však míč špatně trefil, až se dostal k Davidu Dostálovi, který jej dorazil do prázdné branky – 0:4. V 51. min se pak prosadil ještě jednou Víťa Průša, kdy levačkou přeloboval domácího gólmana a uzavřel tak skóre na konečných 0:5 pro Hořovice.

Sestava SKH: Mojdl (B) – Hrudka, Červenka, Křivánek, Bažata – Zoubek, Kratěna, Krejčí, Frühauf – Průša V, Dostál

Střídající: Krbec, Peths, Bauer

Branky SKH: 4´ a 51´ Průša V., 10´ Frühauf, 32´ Křivánek, 46´ Dostál