MFK Dobříš – SK HOŘOVICE 1:5 (1:4) U15

V neděli jsme vyjeli do nedaleké Dobříše k dalšímu venkovnímu mistrovskému utkání. Soupeř se pohybuje okolo 10. místa naší tabulky. Naše sestava byla bez nemocného Davida Dostála. Utkání se odehrálo na výborně připraveném travnatém hřišti.

Brzy se nám podařilo dostat do vedení, kdy se prosadil Víťa Průša. V 15. minutě jsme potom zahrávali pokutový kop po faulu na Víťu Průšu. Míč si postavil Tomáš Křivánek a zvýšil na 0:2. Soupeř hrál velmi důrazně a tomu odpovídala i celá hra, neboť ani naši borci nenechali nic zadarmo. Fauly na obou stranách se hra dost kouskovala. Do konce poločasu se nám však podařilo přidat ještě další dvě branky a to z kopaček Jakuba Frühaufa a opět Víti Průši. Ve 24. minutě jsme obdrželi jedinou branku soupeře.

Ani ve druhém poločase se hra příliš neměnila, naopak jsme obdrželi i několik žlutých karet. Michalem Zoubkem se nám podařilo skóre uzavřít na konečných 1:5.

Sestava SKH: Mojdl (B), Bauer, Červenka, Motl, Hrudka – Frühauf, Křivánek, Kratěna, Krejčí – Zoubek, Průša V.

Střídající: Hadraba, Průša M., Peths, Riska

Branky SKH: 4´a 28´Průša V., 15´Křivánek (pen.), 18´Frühauf, 49´Zoubek