post

SK HOŘOVICE – SK Spartak Příbram 11:0 (4:0) U15

Poprvé v této mistrovské sezóně jsme mohli sehrát domácí utkání na stadionu “Pod remízkem” v Hořovicích, oproti předchozím zápasům, kde jsme využili azylu v Cerhovicích. Kluci se na toto utkání těšili, že mohli konečně vyběhnout na domácím stadionu. Stále jsme se museli obejít bez nemocných Davida Dostála a brankáře Tomáše Mojdla , ale jinak jsme se mohli opřít o silnou sestavu a staronového gólmana Marka Mojžíše. A podle tohoto to také od začátku vypadalo. Udávali jsme tempo zápasu, byli jsme silní na míči, chybělo tomu jen větší klid a daleko více využívat celou šíři hřiště. Brzy jsme se dostali do vedení, když se prosadil Tomáš Kratěna. Do konce poločasu ještě skórovali Víťa Průša, Michal Zoubek a ještě jeden gól si připsal opět Kratěna.

Ve druhém poločasu se již naplno ukázala naše síla. Naše hra se ještě více zpřesnila a přidali jsme dalších 7 branek. Postupně se prosadili 2x Víťa Průša, 2x Michal Zoubek, oba tak završili své hattricky, dále ještě Křivánek a také střídající Dominik Sojka z mladších žáků. Celkové skóre se tak zastavilo na hodnotě 11:0. V poslední minutě nám všem zatrnulo, když útočícího Víťu Průšu ve vápně brutálně “sestřelil” hostující brankář. Víťa musel být ze hřiště za pomoci trenérů odnesen a doufejme, že si jeho zranění nevyžádá nějakou delší pauzu. Následně nařízený pokutový kop Danda Hrudka neproměnil.

Sestava SKH: Mojžíš (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Hrudka – Frühauf, Křivánek, Kratěna, Krejčí – Zoubek, Průša

Střídající: Hrdlička, Sojka, Bažata, Kaňka

Branky SKH: 4´30´Kratěna, 16´ 49´ 51´ Průša V., 24´ 37´ 68´ Zoubek, 44´ 56´ Křivánek, 55´ Sojka