Neumětely – SK Hořovice 6:0 poločas 1:0 (Mistrovské utkání B tým)

K utkání 3. kola Okresního přeboru jsme zajížděli do Neumětel, bohužel stále v čase dovolených a za souběhu utkání dalších dvou týmů SK Hořovice. Nicméně i tak se nám podařilo k utkání nastoupit a dokonce s několika hráči na lavičce náhradníků. V úvodu utkání jsme rozhodně neočekávali debakl, ale souběh několika událostí určil utkání jednoznačný průběh. První citelnou ztrátou bylo nucené střídání Pavla Bašíka, který pouze do 5. min. operoval ve střední záloze a musel být nahrazen Janem Fatkou, který už tento den absolvoval utkání dorostenecké divize. Rozhodující moment nastal o několik minut později, kdy rozhodčí Palič oprávněně vyloučil Jaroslava Kuchaře ml. a náš tým tak musel od 14. minuty vzdorovat domácím v oslabení. Přestože převaha domácího týmu byla jednoznačná, byl poločasový stav pouze 1:0 a to jen díky velmi dobrému výkonu brankáře Adama Brambory. Ve druhé části hry se většina našich hráčů vydala ze všech sil, ale na v pohodě dohrávající tým domácích jsme už nestačili. Pozitivní skutečností byl snad jen návrat Filipa Trnky, který po delší době nastoupil v soutěžním utkání a vedl si nad očekávání dobře. Věřím, že do nadcházejícího zápasu s Drozdovem v domácím prostředí se nám podaří vstoupit lépe a body zůstanou pod Remízkem.