SK Chyňava – SK Hořovice B 3:4 (0:2)

Zpočátku jednoznačné utkání, na hřišti týmu ze spodní poloviny tabulky, se nám v závěru zcela vymklo z kontroly. Velkou kombinační a herní převahu z první části hry jsme potvrdili pouze brankami kapitána Vojty Zítka a Ondry Bělohlávka. Mnoho dalších příležitostí jsme zakončili nepřesně nebo zbrkle, poločas 0:2. Ještě úvod druhého poločasu nic neočekávaného nenaznačoval, vedení jsme poměrně brzy navýšili po třetí brance z pokutového kopu, jehož exekutorem byl opět Vojta Zítek a vizitku nebezpečného zakončovatele potvrdil i Filip Čapek, který uzavřel náš brankový účet, 56. min. 0:4. Zhruba 15. minut před koncem utkání se v souboji o míč před pokutovým územím zranil Vojta Zítek a utkání už dohrál pouze z důvodu, že na střídání další hráč připraven nebyl. Ztráta tak důležitého hráče naši hru totálně rozložila, domácím se během dvou minut podařilo snížit na rozdíl dvou branek, a když byli úspěšní i z pokutového kopu, bylo skóre 3:4 a náročných deset minut do konce. Domácí pokračovali v živelném útočení, ale náš tým konečně zareagoval a po zisku míče opět začal kontrolovat hru. Častou výměnou míče a přesouváním těžiště hry jsme utkání, které jsme si zbytečně zkomplikovali, nakonec dovedli do vítězného konce a zařadili jsme se mezi reálné aspiranty na čelní pozice Okresního přeboru.

Branky: Zítek 2x, Bělohlávek a Čapek 1x