SK HOŘOVICE U13 – SK RAPID PSÁRY 10:3 (7-0)

V dalším zápase jarní části sezóny jsme v neděli 10.4.2022 na umělé trávě v Hořovicích přivítali dalšího soupeře a to Sportovní klub Rapid Psáry. Tým, kterému se v této sezóně příliš nedaří a zaujímá až 16. místo v tabulce. Navíc přijel pouze v osmi hráčích a neměl nikoho na střídání. Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Toť, Palek, Dudl, Kropáč, Erazím, Riska, Hadraba, Fulín, Abrhám, Sojka, Velič, Flegr. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a od první minuty jsme se usadili na polovině soupeře a svoji převahu jsme korunovali i brankami. Ve 4. minutě se trefil Fulín, v 6. Dudl, 18. Abrhám, 20. Velič, 21. z pokutového kopu Flegr, 24. Hadraba a 27. Abrhám, který tak uzavřel stav prvního poločasu na 7:0 pro nás. Kromě toho několikrát soupeře zachránila tyč nebo dobře chytající brankář.

Do druhého poločasu soupeř přeskupil sestavu, vyměnil brankáře a také začal hrát důrazněji. Naproti tomu my, svým laxním a nezodpovědným přístupem jsme soupeři pomohli vyrovnat hru. Ve 36. minutě soupeř snížil na 7:1, ve 48. minutě za nás přidal gól Matyáš Erazím na 8:1, ale hosté se nevzdali, v 51. minutě a 54. minutě snížili na 8:3. Do konce zápasu přidal branku ještě v 55. minutě náš Flegr a v 59. minutě uzavřel střelecký účet zápasu Šimon Riska, na 10:3 pro nás.

Branky za SK Hořovice : 2x Tomáš Flegr, 2x Jakub Abrhám, Stanislav Hadraba, Matyáš Erazím, Šimon Riska, Tomáš Fulín, Milan Velič a Ondřej Dudl. Za Rapid Psáry : 2x Filip Pastierik a Matouš Seibert.

Příští zápas nás čeká v sobotu 16.4. od 11:55 na horké pudě v Zákolanech.