SK Hořovice – TJ Spartak Soběslav 2:1 (1:1)

Do utkání proti TJ Spartaku Soběslav jsme vstoupili skvěle, po průniku Wackera jsme již ve čtvrté minutě zahrávali penaltu. K té si stoupl kapitán Mareš a s přehledem proměnil. Od té doby jsme trochu polevili a více šancí si vytvářela Soběslav. Nám se však dařilo dobře bránit a dlouho jsme drželi vedení. Na konci prvního poločasu se z přímého kopu prosadil hostující Mazouch. To pro nás byla velká facka a ve druhém poločase jsme přebrali otěže hry. Soupeře jsme přehrávali ve středu hřiště a sbírali jsme odražené míče. V 55. minutě po vyhraném osobním souboji Puchmertla se po křídle prohnal Landa a nacentroval na Čapka, který zakončil nechytatelně pod břevno a vrátil nám vedení. Postupem času Soběslav začala zjednodušovat hru a posílala dlouhé míče do vápna, to však k úspěchu nevedlo. My se tak dostávali do rychlých protiútoků a i přes to, že jsme měli několik jasných šancí, jsme vedení nenavýšili. Závěr zápasu už jsme si pohlídali a bereme 3 body! Teď nás čeká v sobotu 18. března v 10:30 utkání v nedalekém Komárově.