post

SK Hořovice B – SK Cembrit Beroun 5:0 (3:0)

Nedělní utkání proti berounskému Cembritu jsme odehráli doma na hlavním hřišti. Od začátku jsme byli lepším týmem a čekali jsme na první gól. Ten mohl dát ve 4. minutě Königsmark po přihrávce Nováka, ale samostatný únik zakončil vedle. Poté se ke střele dostal Frydrych M., ale ani jeho pokus neskončil gólem. Vzápětí Záluský nastřelil tyč. Ve 25. minutě byl ve vápně faulován Königsmark a Bělohlávek pokutový kop bezpečně proměnil. O pár minut později se tuto duo vyznamenalo znovu, když Bělohlávek zachytil výkop od branky hostů a Königsmark postupoval znovu sám. Tentokrát se již nemýlil a vedli jsme 2:0. Ve 39. minutě byl Königsmark znovu faulován v pokutovém území a Bělohlávek opět proměnil, 3:0. Na začátku druhého poločasu jsme žádnou vyloženou šanci neviděli. V 62. minutě po křídle proběhl Frydrych P. a přesným centrem našel nohu Königsmarka, který zvýšil na 4:0. Zejména od této chvíle je nutné pochválit brankáře hostů, protože chytil nejméně 4 další tutovky. Střelu Záluského, která mířila do šibenice, vyrazil na roh. I proti střele Frydrycha M. zasáhl včas. V poslední desetiminutovce jsme hodně tlačili, nejprve se pokoušel prosadit Dráb hlavou, ale ani tentokrát jsme skóre nezvýšili. Po Königsmarkově přihrávce patou napálil tyč Vokůrka. V další šanci Kos nebezpečně tečoval míč, ale hosty znovu podržel gólman. V závěru mohl ještě Königsmark zpečetit hattrick, míč se ale odrazil od tyče do zad brankáře. Na konečných 5:0 upravil přízemní střelou Záluský. Další zápas nás čekal hned v pondělí v Litni proti Všeradicím.