SK Hořovice – FC Rokycany 1:2 (1:2)

Utkání 25. kola jsme odehráli na hlavním hřišti proti FC Rokycany. V úvodních minutách zápasu nás hosté zatlačili, vytvořili si sérii rohových kopů a Koten musel dvakrát zasahovat. My jsme se dostali k první šanci v 8. minutě, když si na Marešův centr naskočil Čapek. Jeho hlavičku brankář vyrazil k Wackerovi a ten nás poslal do vedení. Poté se hra vyrovnala. Větší příležitost byla k vidění až ve 26. minutě a znovu skončila gólem. Tentokrát se míč dostal k nedůrazně obsazenému hráči hostů, ten udělal kličku ve vápně a střelou na bližší tyč vyrovnal. Ve 31. minutě byly blízko ke vstřelení branky Rokycany, střela z přímého volného kopu orazítkovala jen břevno. O 5 minut později se hosté dostali do protiútoku a tentokrát se už radovali. Centr z levé strany sklepl rokycanský hráč k lépe postavenému spoluhráči a ten se prosadil střelou k tyči. V závěru prvního poločasu mohl vyrovnat Landa, ale nedokázal hlavou trefit branku.

Druhé dějství bylo hodně rozkouskované a nedokázali jsme si vytvořit žádný větší tlak. První šance přišla až v 75. minutě, kdy za Kotenem zacinkala tyč. O 5 minut později Marešův centr zpracoval Landa a následně postupoval Vostárek. Míč sice dostal do sítě, ale radost nám překazil zdvižený praporek pomezního. Obrovskou šanci měl v 84. minutě Polák, ale jeho střela z hranice velkého vápna o kousek minula tyč. Žádnou další příležitost jsme si nevytvořili a bohužel jsme prohráli 1:2. Teď nás čeká odložený zápas v Klatovech, který odehrajeme ve středu v 18 hodin.