SK HOŘOVICE – FC Táborsko 0:3 (0:1)

29.4.2023 v 10:00 hod – Hořovice, Pod Remízkem (UMT)
O utkání s Táborskem jsme věděli, že se nebude jednat o jednoduché klání, ale na druhu stranu, soupeři, kteří proti nám chtějí hrát fotbal, nám vyhovují. Do utkání jsme nevstoupili ale vůbec dobře. Tak jak bývá zvykem v situacích, kdy inkasujeme branku, i tentokrát jsme chybovali v obranné fázi, kdy jsme odehráli míč směrem k našemu brankáři, ale přitom „namazali“ soupeři, který v tváří tvář golmanovi nechyboval a hned v 1. min otevřel skóre. Po začátku hrůzy jsme se rychle oklepali a v podstatě diktovali tempo utkání. Míč jsme drželi převážně na svých kopačkách a soupeř hrozil pouze z brejků, které do konce poločasu nevyužil.
Již během prvního poločasu jsme byli nuceni střídat, a to z důvodu zranění Bažaty. Ve druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil. Opět jsme byli celkem silní na míči, ale bohužel pouze po soupeřovo vápno a žádnou vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Naopak jsme opět chybovali při rozehrávce, kdy naši přihrávku zachytil soupeř a krásné kličkované mezi našimi hráči zvýšil na 0:2. Na závěr utkání jsme se ještě dopustili další chyby, kdy náš brankář špatně zpracoval malou domů, míč se odrazil k soupeři, kterého ve snaze hrát míč brankář Flegr poslal k zemi – pokutový kop. Soupeř se nemýlil a zakončil tak utkání v konečném skóre 0:3.

sestava SKH: FLEGR (B) – TRKOVSKÝ, HUTTR (C), BAŽATA – FRÜHAUF, NOVÁK, ŠTEŇO, KROB – ZOUBEK, VRBA, CHALUPECKÝ
střídající: ŽÍLA (B), HRDLIČKA, KREJČÍ, PRŮŠA, NETRVAL