post

SK Hořovice – FK ROBSTAV Přeštice 0:3 (0:1)

Tuto sobotu vstoupil náš A tým zápasem proti již 3ti ligovým Přešticím do nové sezóny. V předkole Mol Cupu se stretlo 72 týmů a náš, s věkovým průměrem 22,63 patřil do pětky nejmladších. Soupeř byl objektivně celý zápas lepší, nicméně naší hráči nebyli rozhodně jen do počtu. V 15.min. bohužel musel pro zranění odstoupit Vokůrka, Landa se zatáhl na jeho post a na křídlo přišel Záluský. A právě ten se dostal v průběhu poločasu do krásného průniku, nicméně jeho střela o snad 10 cm minula levou tyč. Již se zdálo, že do kabin půjdeme za sympatického stavu 0-0, bohužel zkušený soupeř ve 43.min. potrestal naší špatnou rozehru. Druhý poločas bohužel začal podobně jako skončil ten první, brankou v naší síti, 46.min. 0-2. Od tohoto okamžiku většinu času míč již držel soupeř. Nicméně i za této situace jsme branku vstřelit mohli, ale i druhá gólová šance z nohy Záluského opět nedopadla a Landova hlavička po rohu letěla těsně nad. V 57. min. Přestice uzavřely brankový účet na 3-0 a tímto stavem i zápas skončil. Před 1. kolem divizní soutěže to byla pro tým výborná prověrka před pěknou kulisou cca 200 diváků. Tímto bychom rádi pozvali fandy na domácí zápas od 17:00 proti soupeři z Doubravky.