SK Hořovice – FK Slavoj Český Krumlov 0:1 (0:0)

Do zápasu devátého kola proti Českému Krumlovu jsme nastoupili bez dvou opor základní sestavy Vostárka (nemoc) a Kušky (ČK). Bohužel se nám vůbec nedařilo na útočné polovině, k jediné střele na bránu za první poločas se dostal Polák, ale hostující brankář jeho pokus pohodlně chytil. Po změně stran se toho moc nezměnilo. Ve 48. minutě se dostal do samostatného úniku hostující útočník, ale Bleha nás dobrým zákrokem podržel. V 56. minutě střela zpoza vápna zapadla k tyči a prohrávali jsme 0:1. Snažili jsme se skóre otočit, kvůli nepřesnostem ale hrozil spíše soupeř z brejkových situací. V závěru ještě vypálil Veselý, jeho rána pod břevno byla vyražena na roh. V 92. minutě zastavil rozběhnutého soupeře nedovoleným způsobem Puchmertl a od rozhodčího viděl druhou žlutou kartu. Za dnešní výkon jsme si body nezasloužili, 2 střely na bránu za zápas jsou málo.

Příští sobotu zajíždíme na hřiště prvních Rokycan a budeme se snažit tuto prohru odčinit.