SK Hořovice U14 – FC Rokycany U14 2:1 (1:1)

Další utkání jsme sehráli dne 25.9.2022 na domácím stadionu v Hořovicích proti FC Rokycany. Na začátku zápasu jsme začali ospale a ponechali iniciativu soupeři, který hrál po celé utkání velmi důrazně, do těla našich hráčů, a každý kontakt s ním bolel, ale naštěstí jsme ho nepustili do žádné vyložené šance. V 6. minutě jsme se poprvé dostali přes polovinu hřiště, kdy Hovorka vyvezl míč, poslal ho Netrvalovi, který z levé strany udělal kličku i brankáři, ale míč mu utekl do zámezí. To byl moment, který nás povzbudil a vyrovnali jsme hru. V 15. minutě si Netrval vyměnil míč s Kaňkou, prošel mezi obránci, ale mířil pouze vedle branky. Ve 20. minutě kopal Riska roh zprava, míč propadl na malé vápno ke Kaňkovi, který ale trefil pouze brankáře hostí. Ve 25. minutě zase kopal roh Fulín, tentokrát zleva. Jeden z hostujících hráčů zasáhl míč rukou a měli jsme výhodu pokutového kopu. Toho se ujal Fulín, který střelou k levé tyči nedal hostujícímu brankáři šanci a otevřel skóre na 1:0 v náš prospěch. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho. Již o čtyři minuty později jsme si při rohovém kopu nepohlídali hráče soupeře a ten poslal hlavou míč k pravé tyči naší branky. Za další dvě minuty se Netrval dostal za obránce, ale trefil pouze brankáře.

Vyrovnaná hra bez větších šancí pokračovala i ve druhém poločase, až do 63 minuty, kdy hosté zahrávali přímý kop z půlky hřiště. Riska hlavou míč odvrátil na Netrvala, který ještě na naší polovině hřiště udělal kličku dvěma obráncům, utekl jim a podél brankáře poslal míč do branky. Tím rozhodl zápas na 2:1 v náš prospěch. Netrval se dostal do šance ještě v 72. minutě, kdy společně s Dudlem dobře napadali rozehrávku hostujících obránců a vybojovali  míč. Netrval šel poté na branku soupeře, ale byl vytlačen do strany, aniž by se dostal k zakončení. V tomto zápase jsme odvedli velmi dobrý výkon, zejména v obraně, kde jsme soupeře kromě jedné gólové hlavičky k ničemu nepustili.

Naše branky vstřelili : Tomáš Fulín, Tomáš Netrval

Naše sestava U14 : Toť – Palek, Sojka, Průša, Hadraba – Kropáč (70. Mojdl), Fulín, Riska, Hovorka – Kaňka (51. Dudl), Netrval (79. Flegr).

Příští zápas sehrajeme ve středu o státním svátku 28.9.2022 od 12:00 hod. v Praze na stadionu ABC Braník fotbal.